Konfederacja przeciwko strefie zakazu samochodów w Warszawie!

W Warszawie rządzą „klimatyczni” ideolodzy!
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów: @bartomiejpejo5985

#Konfederacja #StrefaCzystegoTransportu #Warszawa
————-
Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy!

Konfederacja przeciwko strefie zakazu samochodów w Warszawie!

00:00 Bartłomiej Pejo
03:30 Krzysztof Mulawa
06:24 Włodzimierz Skalik

1. Zainteresujcie się również tematem, zmiany paliwowej w Polsce z początkiem nowego roku. Znika popularna benzyna Pb95 z oznaczeniem E5 i zastępuje ją inny twór – E10. Chodzi tutaj o ilość bioetanolu w paliwie z którym starsze silniki niekoniecznie mogą sobie poradzić, bo spala się w wyższej temperaturze. Oczywiście wszystko w imię ekologii. Ludzie, którzy obawiają się o uszkodzenie swojego auta będą zmuszeni przejśc na droższą 98kę, bo tam żadnych zmian nie ma. Kolejny absurd i próba sprawienia, żeby biedniejsi ludzie w ogóle nie jeździli autami.