Konfederacja proponuje Pakiet odpowiedzialnej polityki migracyjnej Rząd PiS w c…

Konfederacja proponuje Pakiet odpowiedzialnej polityki migracyjnej❗

⚠️Rząd PiS w całym tylko 2022 roku wpuścił do Polski 231 tysięcy imigrantów z Azji, z czego ponad połowę stanowili ☪️muzułmanie. Szacuje się, że przez okres rządów PiS przybyło do Polski nawet 2 mln imigrantów. Jednocześnie rząd zapowiedział plan sprowadzania do Polski co roku przez 10 lat kolejnych 400 tysięcy imigrantów.

🇵🇱Konfederacja sprzeciwia się chaotycznej polityce migracyjnej PiS. Konfederacja jako jedyna przedstawiła pakiet odpowiedzialnej polityki migracyjnej. Powinniśmy uczyć się na doświadczeniach innych państw i wyciągać z nich wnioski. Chociaż raz bądźmy mądrzy przed szkodą, a niej jak głosi przysłowie dopiero po szkodzie.

Zadbajmy o bezpieczeństwo Polski i Polaków, bądźmy mądrzy PRZED szkodą. UDOSTĘPNIJ, aby nasz przekaz przebił się przez medialną cenzurę❗

✅ 1. LIKWIDACJA SOCJALU DLA IMIGRANTÓW
Państwowe programy socjalne i demograficzne wyłącznie dla polskich obywateli. Brak preferencji dla cudzoziemców w dostępie do usług publicznych. Likwidacja przywilejów emerytalnych dla cudzoziemców.
✅ 2. JAK NAJSZYBSZY POWRÓT UCHODŹCÓW DO KRAJÓW POCHODZENIA
Uchylenie automatycznego przedłużania prawa pobytu dla uchodźców po ustaniu sytuacji zagrożenia ich życia. Zlikwidowanie innych zachęt do osiedlania się w Polsce. Organizacyjne wsparcie szybkich powrotów do krajów pochodzenia.
✅ 3. LIMIT NAPŁYWU IMIGRANTÓW
Przywrócenie kontroli nad napływem imigracji spoza UE. Ustalenie rocznego limitu pozwoleń na wjazd z konkretnych krajów. Wstrzymanie napływu muzułmanów.
✅ 4. DEKONCENTRACJA IMIGRACJI
Wprowadzenie maksymalnych pułapów procentowych imigrantów na jednostkę samorządu terytorialnego.
✅ 5. PROCEDURY GWARANTUJĄCE BEZPIECZEŃSTWO
Ściślejsza weryfikacja imigrantów. Likwidacja skróconych procedur imigracyjnych.
✅ 6. ZASADA „ZERO TOLERANCJI”
Natychmiastowe wydalenie z kraju imigrantów nielegalnie zatrudnionych i tych, którzy złamali prawo. Podawanie narodowości i obywatelstwa sprawców przestępstw przez policję i prokuraturę. Szybkie i skuteczne procedury deportacji nielegalnych imigrantów.
✅ 7. DELEGALIZACJA SZARIATU
Restrykcyjny zakaz stosowania barbarzyńskich praktyk szariatu na terytorium Polski. Zakaz finansowania islamu z zagranicy.
✅ 8. ZAKOŃCZENIE UMIĘDZYNARADAWIANIA SZKÓŁ WYŻSZYCH
Pierwszeństwo w przyjmowaniu na uczelnie publiczne i do akademików dla polskich obywateli. Likwidacja preferencji finansowej na rzecz obcokrajowców w finansowaniu szkolnictwa wyższego. Składanie wniosków o polskie granty i stypendia w języku polskim.
✅ 9. OCHRONA JĘZYKA POLSKIEGO
Wzmocniona ochrona prawna języka polskiego w sferze publicznej. Język polski jedynym językiem urzędowym w Polsce.
✅ 10. PRESJA INTEGRACYJNO-ASYMILACYJNA
Obowiązek opanowania języka polskiego w dwa lata jako warunek przedłużenia prawa pobytu.
✅ 11. OBYWATELSTWO WYRÓŻNIENIEM
Dziesięcioletnie moratorium na przyznawanie obywatelstwa. Ustalenie wysokich wymagań ustawowych dla starających się o obywatelstwo RP.
✅ 12. POWROTY POLAKÓW
Wspieranie powrotów z Zachodu i repatriacji Polaków z całego świata.

#PoPierwszePolacy

130 osób polubiło posta