Konfederacja prędzej czy później powinna wyrzucić Grzegorza Brauna | Wydanie Specjalne

Komentarze i opinie publicystów.
🔔 – subskrybuj nasz kanał i oglądaj codziennie wiadomości z Polski i ze Świata oraz wszystkie nasze programy!
Jeśli podoba się Państwu video, prośba o udostępnienie go swoim znajomym oraz polubienie przez kliknięcie kciuka 👍 pod video.
Dziękujemy za Państwa wsparcie.

📍Zapraszamy do subskrypcji Gazety Polskiej, Gazety Polskiej Codziennie oraz Nowego Państwa dostępnej na
Wspieraj media Strefy Wolnego Słowa.

📺 – Aktualne informacje z Ukrainy!
📺 – „Gra Tajnych służb” – obejrzyj wszystkie odcinki serialu.
📺 – obejrzyj wszystkie odcinki programu „Salonik Polityczny Rafała Ziemkiewicza”.
📺 – obejrzyj wszystkie odcinki programu „Polska na dzień dobry”.

🚩 Facebook:
🚩 Twitter:
🚩 Instagram:
🚩 TikTok:

Jesteśmy dla Ciebie na:
Widziałeś coś ciekawego – pisz: kontakt@telewizjarepublika.pl

#TelewizjaRepublika #Republika #tvp #media

1. Józek!!!😂 Taki z ciebie orzeł jak z Glapińskiego jastrząb!!!😂😂😂 Dr filozofii!!!😂😂😂 Właściwe zdanie o filozofach ma nieprzeciętnie inteligentny Pan Stanisław Michalkiewicz!👍👍👍 Twoja wypowiedź świadczy o tym że albo nie jesteś w stanie pojąć sensu działania szanownego Posła Grzegorza Brauna albo jesteś antypolakiem jak większość antypolskiego knesejmu!!! Jeżeli zdarzy ci się usiąść na desce klozetowej po Panu Braunie to najpierw ją ucałuj bo spotka cię wielki zaszczyt!!! Ekspercie!!!!😂😂😂🖕🖕🖕

2. Mam pytanie do tv republika : kto dał tytuł tego programu ? Przypomnę,że szacunek należy się każdemu człowiekowi. Poseł Braun nie jest śmieciem ani zużytą ścierą do wyrzucenia. Pokazaliście niezależność tej tv, partyjniactwo dalej uskutecznia swoją propagandę. Zależy wam na oczernianiu Konfederacji i ogłupianiu ludzi ? To tylko świadczy o tym , że Konfederacja bardzo komuś przeszkadza, resztę doczytajcie sami z wypowiedzi wielu merytorycznych wypowiedzi Posłów Konfederacji.