Konfederacja POPRZE Tuska? – Przemysław WIPLER, Katarzyna LUBNAUER [Wieczorny Express NA ŻYWO]

W czwartek 10 sierpnia gośćmi Kamila Szewczyka w Wieczornym Expressie będą Katarzyna Lubnauer, Koalicja Obywatelska i Przemysław Wipler, Konfederacja. Oglądaj na żywo!

🔔 ZASUBSKRYBUJ 🔔 i nie pozwól, by inni zobaczyli więcej:
💻 Cały artykuł na stronie:
🎙 PODCAST Express Biedrzyckiej:
🎙 PODCAST Raport Złotorowicza i Walczaka:
➡ Polub nas na Facebooku:
➡ Instagram Super Express:
➡ Twitter Super Express:
Kanał Super Express to bezkompromisowe rozmowy w programie Express Biedrzyckiej, w którym gościliśmy takie postacie jak: Lech Wałęsa, Bronisław Komorowski, Aleksander Kwaśniewski, Grzegorz Braun, Robert Biedroń, Szymon Hołownia, Janusz Korwin-Mikke, czy Adam Niedzielski. Rozmawiamy z każdym, bez kompromisów i tematów tabu.
🔶Kanał Super Express: @SuperExpressOfficial
🔶Kanał Super Express 2: @SuperExpress2
🔷Kanał Super Express Sport: @SuperExpressSport
🔷Kanał KOLOSEUM: @KOLOSEUMSE
🔶Kanał ROZRYWKA: @ROZRYWKASE
🔶Kanał Niezapomniani: @niezapomniani
🔶 Kanał Andrzeja Kostyry: @KOstyraSE

#konfederacja #tusk #wieczornyexpress

1. „Kiedy ktoś pokazuje Ci, kim jest, uwierz mu za pierwszym razem. Ludzie znają siebie znacznie lepiej niż Ty. Dlatego ważne jest, aby przestać oczekiwać, że będą kimś innym niż są". Maya Angelou, próbuje wytłumaczyć nam, że na "opozycji" mamy sekciarzy kontrolowanych przez 1 niemieckiego ryżego GURU. Zamiast pracować dla NAS dla dobra Polski i Polaków to właśnie oni stanowią dla NAS, nie tylko największe, ale i bezpośrednie ZAGROŻENIE.

2. „Ludzie zapomną, co powiedziałeś, zapomną co zrobiłeś, nigdy nie zapomną jak sprawiłeś, że się czuli”. My Polacy nigdy nie zapomnimy POKOmunistom jak się przez nich czuliśmy gdy zmuszali nas do ciężkiej pracy za grosze na umowie śmieciowej do końca naszych dni !!!

3. Nie ma alternatywy dla PiS bo nie ma opozycji ! Musimy my, wszyscy Polacy zdać sobie w końcu sprawę że mamy wybór tylko między Polską, a wrogami narodu pod dowództwem ryżego GURU. To jest stawką tych wyborów, czy będziemy rządzić my Polacy, czy złodziejskie rosyjsko-niemieckie kondominium !!!

4. Fatalna opozycjo, nie masz ŻADNEGO POPARCIA wśród narodu polskiego !!! Jedyne co potrafisz robić to tchórzliwie donosić na nasz kraj za granicę i oferować nam żenujący spektakl walki o najlepsze miejsca na liście wyborczej. To jedyne wasze zmartwienie, być przy korycie ! O Polsce i Polakach ani trochę nie myślicie !!! Dlatego wybory WYGRA PiS, partia naprawdę POLSKICH spraw.

5. "Z konfederacją jest tak, że oczywiście to oni będą udawać że są z daleka od PiSu, ale jak dojdzie co do czego to się okaże, że bardzo wielu polityków PiS jest tak blisko mentalnie do PiSu że do PiSu wejdą." – Katarzyna Lubnauer. Niezły tok rozumowania. Ostatnie zdanie w wywiadzie.