Konfederacja o Rzeczniku Praw Dziecka! Grzegorz Płaczek & Grzegorz Braun

Czy kandydatka będzie rzecznikiem wszystkich dzieci?
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów: @ToSieSamoKomentuje @GrzegorzBraunTV

#Konfederacja #RzecznikPrawDziecka #Sejm
————-
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy, zachęcaj do głosowania na Konfederację i pomóż nam rozbić „bandę czworga” z PiS, KO, Lewicy i PSL!

Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥
Polecamy nowy program Bosak & Mentzen:

Konfederacja o Rzeczniku Praw Dziecka!

1. Panowie posłowie Konfederacji 👏👏👏👏Wspaniale bronicie nasze kochane dzieci i wnuki.Szkola to miejsce nauki zdobywania wiedzy ,madrisci oraz wychowania kultury,wartosci nadrzednych .Szkola nie moze byc miejscem na nic innego.Poza szkola to sobie moga propagowac dewiacje,zboczenia .Zaden zdrowy psychicznie nie bedzie popieral skrzywionych psychicznie .

2. Smutne jest to, że Lewica tak bardzo wzbrania się przed mówieniem "ideologia LGBT" jednocześnie nazywając "ideologią" nauczanie w wierze katolickiej. Teraz przejdziemy z jednej skrajności w drugą skrajność – z ideologizowania szkół katolicyzmem (choć szczerze to nie odczułem przez te 8 lat jakiegoś strasznego ideologizowania dzieci wiarą katolicką – przecież nawet najmłodsze dzieci sam rodzic może wypisać z lekcji religii i sprawa zalatwiona, z kolei te "tęczowe piątki" obawiam się, że będą nie do uniknięcia przez dzieci) do ideologizowania szkół przez organizacje LGBT. Nowy rząd ułatwił mi przynajmniej zadanie w kwestii odpowiedzi na pytanie: "Czy chcę mieć dzieci?". 🙂
    Czemu nie możemy przyjąć pomysłów Konfederacji z ich kampanii wyborczej w kwestii edukacji? Wtedy mielibyśmy i szkoły katolickie, i tęczowe, i też "neutralne" – wszystko zależałoby od dyrektorów szkół i ich poglądów, a rodzice mieliby wybór gdzie chcą posłać swoje dzieci.