Konfederacja: Nie dla paktu migracyjnego UE!

Konfederacja: Nie dla paktu migracyjnego UE!

Polub, skomentuj, udostępnij! Pomóż nam docierać z informacjami do innych!

#polityka #polskapolityka #Sejm
Zachęcam do testowania aplikacji videoparlament:
Interesujesz się polityką? Szukasz wystąpienia Twojego posła? Subskrybuj nasz kanał i wejdź na – w naszym serwisie aktualne wystąpienia poselskie wraz ze stenogramami!

Dołącz do nas także tutaj:
FB:

Źródła większości materiałów wideo:
System Informacyjny Sejmu: sejm.gov.pl
System Informacyjny Senatu: senat.gov.pl
oraz publikacje osób publicznych.

Na kanale zdajemy sprawozdanie z aktywności polityków wszystkich opcji politycznych w celach dokumentalnych. Publikacja filmu nie oznacza więc, że popieramy czy jesteśmy przeciwni prezentowanemu stanowisku. Wierzymy, że dzięki temu pomagamy uniknąć manipulacji, a dzięki prezentacji pełnych wypowiedzi wyborca wyrobi sobie własne stanowisko.

Życzymy mądrych wyborów!

1. A ktoś z Was go czytał?
    Zawarte jest porozumienie i tak:
    1. Polska jako państwo frontowe nie musi brać udziału w relokacji bo przyjęliśmy ludzi z Ukrainy.
    2. Płaca jedne państwa drugim. Ktos nie chce, a ktoś chce, to wtedy to państwo mu płaci.
    3. Wg tego traktatu dużo łatwiej będzie deportować imigrantów.

Dołącz do Konfederacji Korony Polskiej