Konfederacja na straży Waszych portfeli! Michał Wawer

Podobne

Udostępnij

Michał Wawer, poseł Konfederacji
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów: @MichaWawer

#Konfederacja #MichałWawer #Podatki
————-
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy, zachęcaj do głosowania na Konfederację i pomóż nam rozbić „bandę czworga” z PiS, KO, Lewicy i PSL!

Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥
Polecamy nowy program Bosak & Mentzen:

Konfederacja na straży Waszych portfeli! Michał Wawer

żródło

20 KOMENTARZE

 1. W 1938 r Walther Funk zostaje ministrem gospodarki w rządzie Hit..ra, jego pomysłem było stworzenie unii gospodarczej w której zakładał dominacje Niemiec w całej Europie, po klęsce Niemiec doktryna ta odżyła ponownie i powstało EWG powołana do życia 1 stycznia 1958 na mocy traktatów rzymskich jako Europejska Wspólnota Gospodarcza (EWG) gdzie przewodniczącym był Niemiec Walter Hallstein a istniejąca do 30 listopada 2009 historyczna organizacja ponadnarodowa. Pierwszy filar Unii Europejskiej wraz z Europejską Wspólnotą Energii Atomowej (Euroatom), a do 2002 również z Europejską Wspólnotą Węgla i Stali. W 1992 na podstawie traktatu z Maastricht zmieniono nazwę EWG na Wspólnota Europejska, miał to być wyraz pragnienia państw narodowych rozszerzenia współpracy na obszary inne niż tylko gospodarka , next step to Unia Europejska gdzie pierwsze skrzypce grają znowu Niemcy czy to przypadek czy nie przypadek oto jest pytanie, sami sobie odpowiedźcie kto za tym stał i komu na tym zależało i zależy. Chodzi o to żeby podporządkować sobie inne państwa, nie udała się wojenka to trzeba było wymyśleć inny sposób na zrobienie z innych narodów niewolników bez prawa głosu. Dlatego Niemcy rządzą całą Unią Europejską wdrażając doktrynę Adolfa i tworzą IV Rzeszę. Niemcy dbają tylko o swoje interesy a Polacy dbają tylko o niemieckie. W Polsce mają podatny grunt bo nasi politycy to urodzeni słudzy obcych wpływów. Mają kompleksy i mentalność parobków więc czują się zawsze zakompleksieni, gorsi od innych, zrobią wszystko żeby zostać pochwaleni, pogłaskani, oblepieni medalami lub dostać jakieś koryto. Potrafią sprzedać Polskę i Polaków dla własnych korzyści co robią od czasu Okrągłego Stołu. Trochę historii

 2. Chciałbym podzielić się kontr argumentem wobec retoryki Janusza Korwin-Mikke o tym, że demokracja rzekomo ma być najgłupszym możliwym ustrojem, z tego powodu, że większość ludzi się nie zna, trudniej do nich dotrzeć i przekonać. Ze względu na to, że większość ludzi nie jest chora psychicznie, to decyzje podejmowane przez większą grupę ludzi, bardziej prawdopodobnie nie są przy najmniej szalonymi, o ile nie uda się komuś zmanipulować zdrowych umysłowo osób decyzyjnych, co jest tym trudniejsze, im więcej ludzi podejmuje decyzje.

 3. – Jak to jest dobrze mając taką rzetelną osobę, jaką jest pan poseł z Konfederacji Michał Wawer.
  – Pan Michał, będąc w opozycji, będztie śledził bardzo uważnie poczynania rządu.
  – Będzie akceptował i popierał dobre i sprawiedliwe rozprządzenia rządu, albo też zdecydowanie oponował i poddawał ostrej krytyce złe decyzje rządu.
  – Mówiąc krótko, pan poseł Michał Wawer będzie rozsądnie, mądrze i skutecznie walczył w interesie Polski i dla dobra Polaków.
  Z Panem Bogiem.

 4. WIELKI WAM SZACUNEK PRAWI SYNOWIE POLSKIEJ ZIEMI KONFERENCJA JEDYNA NASZA PRAWDZIWA POLSKA PRAWICA W TYM SZAMBIE KTORY ZWIE SIĘ POLSKIM SEJMEM KTÓRA JAKO JEDYNA OD SAMEGO POCZĄTKU MOWILO PRAWDĘ JAK JEST WIELKI IM SZACUNEK ZA ODWAGĘ MÓWIENIA PRAWDY JAKA JEST ZA GODNOŚĆ I HONOR POLAKA TYLKO KONFERENCJA OSTATNI BASTION NADZIEJI NA WOLNĄ SUWERENNĄ NIEPODLEGŁA NORMALNĄ I BEZPIECZNA POLSKĘ DLA NAS NASZYCH DZIECI WNUKÓW PRAWNUKOW i DALSZYCH POKOLEN POLAKOW BY POLSKA BYŁA POLSKA A POLAK SZKODA NARODZIE POLSKI

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj