Konfederacja na proteście rolników. Polacy chcą uczciwych reguł! #ProtestRolników

Dziś wielki Protest Rolników w Warszawie! Wspieramy protestujących, bo nie możemy pozwolić na zniszczenie polskiego rolnictwa i bezpieczeństwa żywnościowego Polaków. O to toczy się walka!
⛔ STOP chorej ideologii niszczenia rolnictwa w imię klimatycznych wariactw!
⛔ STOP zalewaniu Polski fatalnej jakości produktami z Ukrainy!
Przedstawiliśmy w Sejmie projekt rozporządzenia, który nałożyłby embargo na takie produkty! Wystarczy jeden podpis ministra rolnictwa i skończyłoby się niszczenie naszego rynku oraz trucie Polaków. Na razie rządzący uciekają przed naszym projektem, ale wierzymy, że presja ze strony tak licznie protestujących rolników doprowadzi do tego, że rząd ulegnie, podpisze rozporządzenie i wykonamy jakże ważny krok w celu ratowania polskiego rolnictwa!
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów: @GrzegorzBraunTV

#Konfederacja #ProtestRolników #GrzegorzBraun
————-
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy, zachęcaj do głosowania na Konfederację i pomóż nam rozbić „bandę czworga” z PiS, KO, Lewicy i PSL!

Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥

Konfederacja na proteście rolników. Polacy chcą uczciwych reguł!