Konfederacja: Marnowanie pieniędzy przez obecną władzę na przykładzie pikniku w mieście Brzegu.

Podobne

Udostępnij

Zachęcam do testowania aplikacji videoparlament:

Konfederacja: Marnowanie pieniędzy przez obecną władzę na przykładzie pikniku w mieście Brzegu.
Konfederacja Korony Polskiej

#polityka #polskapolityka #Sejm

Interesujesz się polityką? Szukasz wystąpienia Twojego posła? Subskrybuj nasz kanał i wejdź na – w naszym serwisie aktualne wystąpienia poselskie wraz ze stenogramami!

Dołącz do nas także tutaj:
FB:

Źródła większości materiałów wideo:
System Informacyjny Sejmu: sejm.gov.pl
System Informacyjny Senatu: senat.gov.pl
oraz publikacje osób publicznych.

Na kanale zdajemy sprawozdanie z aktywności polityków wszystkich opcji politycznych w celach dokumentalnych. Publikacja filmu nie oznacza więc, że popieramy czy jesteśmy przeciwni prezentowanemu stanowisku. Wierzymy, że dzięki temu pomagamy uniknąć manipulacji, a dzięki prezentacji pełnych wypowiedzi wyborca wyrobi sobie własne stanowisko.

Życzymy mądrych wyborów!

żródło

2 KOMENTARZE

  1. PROZYDOWSKIE UKRAINSKIE POLIN NIKCZEMNA BEZ BOGA BANDA CZWORGA STARY UKLAD kOMUCHOW MAGDALENKOWY MY NIERUSZAMY WASZYCH WY NIE RUSZACIE NASZYCH TYLKO NAZWY PARTII SIE ZMIENIAJA A MORDY ZDRADZIECKIE SPRZEDAJNE CHCIWE PODLE NIKCZEMNE TE SAME CZEGO TYLKO SIE TKNĄ TO WSZYSTKO JEST NA ZGUBĘ NASZEGO NARODU POLSKIEGO NIGDY ICH WIĘCEJ NA JESIEŃ WYBORY TO OD NAS ZALEŻY LOS POLSKI JAKA ONA BĘDZIE KOGO WYBIERZEMY BY POLSKA BYŁA POLSKA A POLAK POLAKIEM TYLKO KONFERENCJA OSTATNI i DALSZYCH POKOLEN POLAKOW BY POLSKA BYŁA POLSKA A POLAK POLAKIEM BÓG HONOR OJCZYZNA BUDŹ SIE POLSKO POWSTAŃ Z KOLAN ZRZUĆ KAJDANY DOŚĆ PLUCIA NAM NARODOWI POLSKIEMU W TWARZ NA NASZEJ POLSKIEJ PIASTOWEJ ŚWIĘTEJ ZIEMI PRZEZ ZYDOWSTWO UKRSINCOW SZWABÓW BRUKSELI RUSKÓW POLSKĘ WSZYSCY WON A KTO GOŚĆ NIECH SZANUJE TO CO NASZE POLSKIE ŚWIĘTE DOPROWADZA DO RUINY BY POTEM ZA BEZCEN ODKUPIC PRZEZ OBCE KORPORACJE ZAGRANICZNZE ZA ROZBROJENIE NAS NARODU POLSKIEGO NA RZECZ UKRSINCOW I WCIĄGANIE NAS NARODU POLSKIEGO NA NIE NASZA WOJNĘ ŁAPY PRECZ OD NASZYCH MĘŻÓW SYNÓW WNUKOW LAPY PRECZ

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj