Konfederacja: Konfiskata samochodu albo przepadek jego równowartości!

Oceń posłów:

Konfederacja: Konfiskata samochodu albo przepadek jego równowartości!

#polityka #polskapolityka #Sejm

Interesujesz się polityką? Szukasz wystąpienia Twojego posła? Subskrybuj nasz kanał i wejdź na – w naszym serwisie aktualne wystąpienia poselskie wraz ze stenogramami!

Dołącz do nas także tutaj:
FB:

Źródła większości materiałów wideo:
System Informacyjny Sejmu: sejm.gov.pl
System Informacyjny Senatu: senat.gov.pl
oraz publikacje osób publicznych.

Na kanale zdajemy sprawozdanie z aktywności polityków wszystkich opcji politycznych w celach dokumentalnych. Publikacja filmu nie oznacza więc, że popieramy czy jesteśmy przeciwni prezentowanemu stanowisku. Wierzymy, że dzięki temu pomagamy uniknąć manipulacji, a dzięki prezentacji pełnych wypowiedzi wyborca wyrobi sobie własne stanowisko.

Życzymy mądrych wyborów!

1. Dla pijanych tirowcow przepadek tira. Dla pijanych maszynistów przepadek pociągu. Dla pijanych szyprow przepadek statku. Dla pijanych pilotów przepadek samolotu. Dla pijanych posłów przepadek sejmu. Dla pijanego prezydenta przepadek kraju. Dla pijanego papieża przepadek świata. A poza tym to fajnie tu w Choroszczy.