Konfederacja jest jedyną alternatywą! Anna Bryłka #shorts

Źródło: Super Express, Debata, całość pod linkiem
Program wyborczy „Konstytucja dla Wolności”:
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów:

#Konfederacja #AnnaBryłka #JedynaAlternatywa
————-
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy, zachęcaj do głosowania na Konfederację i pomóż nam rozbić „bandę czworga” z PiS, KO, Lewicy i PSL!
Czwórka Konfederacji:
1)Proste i niskie podatki
2)Dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców
3)Mieszkania i domy tańsze o 30%
4)Gotówka chroniona Konstytucją

Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥
Polecamy nowy program Bosak & Mentzen:

Materiał wyborczy KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Konfederacja jest jedyną alternatywą! Anna Bryłka

1. W kluczowych, ważnych głosowaniach dla pisu , czyli ustawą lex czarnek 3,0 konfederacja głosowała razem z pisem. Konfederacja głosowała razem z pisem za podatkiem od zrzutek, czyli całością projektu ustawy wprowadzającej zmiany w opodatkowaniu darowizn. Konfederacja głosowała razem z pisem za powołaniem święczkowskiego do Trybunanału Konstytucyjnego. Konfederacja razem z pisem złożyli wniosek o zakazanie aborcji do Trybunanału Konstytucyjnego. Konfederacja wstrzymała się od głosowania nad lex-tvn, dając zielone światło pisowi, konfederacja wstrzymała się od głosowania nad powstaniem komisji do zbadania wpływów rosyjski w kwietniowym głosowaniu, tutaj też dali zielone światło pisowi. Całkowity zakaz aborcji, niechęć do UE, brak rozdziału państwa od kościoła, to jest program konfederacji, miód dla pisu. Bosak już kiedyś rządził z kaczynski, był w partii LPR, był wiceministrem budownictwa. A Mentzen już przebiera nóżkami na ministra finansów zamiast Rzeczkowskiej w rządzie pisu. Jak pisowi zabraknie kilku posłów do większości w rządzeniu, to sobie dobiorą posłów właśnie w konfederacji, w zamian za stołki w ministerstwach. Ja dziękuję konfederacji.

2. Ja powiem, tak, jeśli chodzi o program gospodarczy to piękna sprawa jest, z Konfederacją,

jeśli istniałaby inna partia z programem wolnościowym gospodarczym i wolnościowym ogólnie, podobnym do Konfederacji, to bym zagłosował na nią, bo do kilku kwestii światopoglądowych miałbym zastrzeżenia, chociaż najważniejszymi kwestiami są te związane z gospodarką,

ale że innej takiej partii nie ma, to głos idzie na konto Konfederacji.