Konfederacja: Jak można było znów wybrać to samo?!

Podobne

Udostępnij

Konfederacja: Jak można było znów wybrać to samo?!
Wyborcze podsumowanie w pigułce przygotowała Ewa Zajączkowska-Hernik

Polub, skomentuj, udostępnij! Pomóż nam docierać z informacjami do innych!

#polityka #polskapolityka #Sejm
Zachęcam do testowania aplikacji videoparlament:
Interesujesz się polityką? Szukasz wystąpienia Twojego posła? Subskrybuj nasz kanał i wejdź na – w naszym serwisie aktualne wystąpienia poselskie wraz ze stenogramami!

Dołącz do nas także tutaj:
FB:

Źródła większości materiałów wideo:
System Informacyjny Sejmu: sejm.gov.pl
System Informacyjny Senatu: senat.gov.pl
oraz publikacje osób publicznych.

Na kanale zdajemy sprawozdanie z aktywności polityków wszystkich opcji politycznych w celach dokumentalnych. Publikacja filmu nie oznacza więc, że popieramy czy jesteśmy przeciwni prezentowanemu stanowisku. Wierzymy, że dzięki temu pomagamy uniknąć manipulacji, a dzięki prezentacji pełnych wypowiedzi wyborca wyrobi sobie własne stanowisko.

Życzymy mądrych wyborów!

żródło

22 KOMENTARZE

  1. Zainwestowaliście w Głupi Populizm. Potraktowaliście swoich wyborców tak samo jak PIS – czyli wzieliście ich za kompletnych idiotów. Zrobiliście ze swojej kampanii Impreze.

    Macie w swoich szeregach totalnych Oszołomów. Płaskoziemców, Ludzi wierzących Reptilian, Chem trails i inne bzdury. Wasz lider i założyciel Zniechęca połowe elektoratu (kobiety) zgadzając sie z ludzmi którzy twierdzą że kobiety są częścią Inwentarza. Albo wręcz wprost popiera Putinowską Rosje 😀

    Nawet wasi Tik Tokowi politycy nie dali rady.

    I Pani poucza ludzi jak głosowali? Śmiesze. Ale wiadomo Pani jak by potrzebowała aborcji to siup do Holandii. Prosze sie następnym razem zwrócić do swoich rosyjskich mocodawców o wiecej funduszy na Kampanie następnym razem.

spot_img