KONFEDERACJA – Film Dokumentalny

Podobne

Udostępnij

KONFEDERACJA – Film Dokumentalny

Głos:

źródła: twitter

Krótki film na temat Konfederacji, czy Konfederacja jest ostatnią nadzieją antysystemowców na zmiany w tym kraju?

*Ten film nie jest sponsorowany przez żadną partię polityczną! Jest to dzieło tylko i wyłącznie twórcy tego kanału!*

żródło

16 KOMENTARZE

 1. Ciężko się nie zgodzić, byłem przekonany że w nadchodzących wyborach zagłosuje za Konfederacją, ale przemyślałem swoje wartości i poglądy to chyba bliżej mi do PJJ, myślę że Pan Braum ma więcej wspólnego z nimi niż z obecną Konfederacją, która już nie jest taka radyklana jak kiedyś, a za to ją uwielbiałem.

 2. Jeśli oni sprzedadzą się jak Kukiz to już nigdy nie wrócę do zainteresowania się polityką. Namówiłem 17 osób do głosowania na nich.

  Najlepszy wynik wyborczy wg mnie prezentowałby się tak:
  Pis około 200-210 mandatów
  PO około 200 mandatów
  PSL/P2050 nie wchodzą
  Lewica nie wchodzi
  Mniejszość niemiecka 1 poseł
  Konfederacja 50-60 posłów

  Wtedy, mimo tak naprawdę nie wygranych wyborów Konfederacja swoją siłą jest w stanie rządzić. Jakikolwiek ruch polityczny będzie zależał od spełnienia ich warunków lub PO i PiS stworzy ponad podziałami jeden rząd koalicyjny jak CDU i SPD u sąsiadów na zachodzie. Cała narracja medialna, pompowana od 18 lat wywali się na ryj jak nieskalane oblicza patostreamerów z TEAM X, media oszaleją, a opinia publiczna przejrzy na oczy. Więc nawet jak nie jesteś w pełni przekonany do Konfederacji to zachęcam do głosowania na nich. Gwarantuje, będzie ciekawie. Czekam na 15.10 i szykuje popcorn.

spot_img