KOMPROMITACJA DUDY! Sośnierz NISZCZY prezydenta “Dał ich zwinąć z pałacu”

🔔 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ
🟡 Postawa prezydenta Andrzeja Dudy, zamęt prawny w Polsce, czy uwolnienie Macieja Wąsika i Mariusza Kamińskiego były tematami rozmowy Mikołaja Dowejko z Dobromirem Sośnierzem, działaczem Konfederacji w ramach programu „Raport Gońca”. Dobromir Sośnierz odniósł się również do postawy nowego rządu, która według niego nie jest suwerenna, a także skomentował poczynania Prawa i Sprawiedliwości po przegranych wyborach. Sośnierz odniósł się również do swoich słów na temat psów.
🎤 Goniec – to kanał informacyjno-publicystyczny. U nas zobaczysz: newsy, wywiady, sondy uliczne oraz bezkompromisowe reportaże – materiał „Iwona Wieczorek – ujawniamy całą prawdę” wyświetlono ponad 300 tys. razy!
📹 Na kanale Gońca obejrzysz także serię sond ulicznych „Pytamy zwykłych ludzi”. To głos i problemy zwykłych Polaków są dla nas najważniejsze!
👓 Wydarzenia, polityka, gospodarka, Sejm, newsy, debaty, konferencje, relacje na żywo, unikatowe shorts w tych tematach czujemy się najlepiej! 💥
🌎 Wywiady z najbardziej znanymi postaciami polskiej sceny politycznej. Od Platformy Obywatelskiej, Lewicy, PiS, po Konfederację. Tylko u nas doszło do wyjątkowej debaty Antoniego Macierewicza z Krzysztofem Bosakiem. Mówimy jak jest. Goniec ma jeden cel – „Gonimy za prawdą”.

Nasze strony w Internecie:
🌎
🟦 Facebook –
📸 Tik toku –

🔴 Nasze kanały:
Goniec –
Świat Gwiazd –
Rolnik Info –
Goniec Sport –
Goniec Extra –

#sośnierz #dobromirsośnierz #Konfederacja #duda #prezydent #wąsik #kamiński #kaczyński #tusk

1. Mam dość po 2 minutach. Co za para błaznów! Rozliczanie kryminalistów i mafiozów,
    którzy byli o krok od uczynienia Polski na długie lata drugą Białorusią, i którzy nadal
    nie chcą oddać władzy, to PONIEWIERANIE PISU!!! I oczywiście Sośnierz nie wie, że
    trudno spełniać obietnice wyborcze jeśli budźet jest rozkradziony. Sam nie założył
    jakiejś fundacji patriotycznej na kumpla, który za parę baniek od Glińskiego będzie
    bronił 'wartości narodowych'? Tusk oczywiście powinien zostawić pisowi tvp info
    i służby, żeby obniżać emocje społeczne.

2. Oklepane formułki. Walka "elit" o władzę i kasę. Konfa niczym się w tym względzie nie różni. W czym lepszy jest taki Sośnierz od np. Kowalskiego? Teatrzyk emocji odgrywany dla gawiedzi. Igrzysk i chleba. Mają igrzyska. Sejmowi daleko do forum Romanum, gdzie skarlałe autorytety nieudolnie usiłują prezentować siebie jako personae dignitas, wszechwiedzące, wszechmocne. Całe nieszczęście, że nie są ani omnipotent, ani omnipresent, ani omniscient ale rządzą.

3. Jak to nie grożą nam rozbiory? Właśnie grożą i te wszystkie gadki o Kamińskim, Wąsiku, Dudzie, Kaczyńskim, Sienkiewiczu mają odciągnąć uwagę od prawdziwych zagrożeń. Dziwię się, że poseł Sośnierz daje się wpuszczać w te maliny. Duda juz ogłosił, że nie ma granicy między Polską a Ukrainą. Ukraina życzy sobie Małopolski i Podkarpacia. Syjoniści życzą sobie zadośćuczynienia za mienie bezspadkowe na mocy ustawy 447 USA utworzą Nową Jerozolimę z części Polski i Ukrainy. A Niemcy odbiorą to, co uważają za swoje. I ma zostać kadłubkowe państwo na wzór Generalnego Gubernatorstwa. A mapę Gomberga wszyscy zapomnieli? To jest prawdziwy temat do rozważań, panie Sośnierz.

4. Tu nie ma co grzać. To samo wyjdzie wizy kopertowe Pegasus. Defraudacja pieniądzy z budżetu i to w miliardach nie milionach tylko miliardach i to ok na około 200 mld. To o jakim grzaniu mowa? To działanie zorganizowanej grupy przestępczej i to działających na zlecenie Moskwy. (Kaczuszenko regularnie spotykał się z Wasinem zastępcą dyrektora KGB) . Jak ktoś mówi o resecie to znaczy że chciałby uzyskać bezkarność za zbrodnie przeciwko Polsce