Komisja Europejska właśnie przekazała koncernom zbrojeniowym w Europie 500 milio…

Podobne

Udostępnij


Komisja Europejska właśnie przekazała koncernom zbrojeniowym w Europie 500 milionów euro, aby te mogły zarobić, produkując amunicję artyleryjską – z tego 87 mln trafi do Norwegii, 85 mln euro trafi do Niemiec, 38 mln do Francji, a do Polski… uwaga… 2 miliony, czyli 0,4% całej kwoty! Jedna wielka porażka i kompromitacja, która zarazem pokazuje jaka jest nasza faktyczna skuteczność na arenie międzynarodowej. Przecież nawet Węgrzy, tak konfliktujący się z eurokratami, potrafili uzyskać aż 27 mln euro!

To nie tylko efekty polityki zagranicznej POPiS-u i pozycji jaką wywalczyli dla nas w Europie, ale również efekty zaniku przemysłu zbrojeniowego w Polsce! Podajcie dalej!Źródło

6 KOMENTARZE

  1. Ja jestem na prawdę pod wrażeniem polityki Węgierskiej. Dbają przede wszystkim o swój interes i jak widać bardzo dobrze na tym wychodzą, ich przykład pokazuje że nie zawsze trzeba prowadzić politykę uległości wobec Berlina, która na dłuższą metę i tak działa na naszą niekorzyść.

  2. Tak w obliczu nadciągającej katastrofy wojennej bezpieczeństwo nam obywatelom zapewnia POPiS. Ciekawe czy się ewakuują jak ich poprzednicy w 1939 roku czy staną na wysokości zadania. Obyśmy nigdy się nie musieli przekonać pomimo, iż wsyztsko wskazuje, że przekonamy się wkrótce.

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj