Komentarz Konfederacji do rezygnacji w dowództwie Wojska Polskiego.

Komentarz Konfederacji do rezygnacji w dowództwie Wojska Polskiego.

Polub, skomentuj, udostępnij! Pomóż nam docierać z informacjami do innych!

#polityka #polskapolityka #Sejm
Zachęcam do testowania aplikacji videoparlament:
Interesujesz się polityką? Szukasz wystąpienia Twojego posła? Subskrybuj nasz kanał i wejdź na – w naszym serwisie aktualne wystąpienia poselskie wraz ze stenogramami!

Dołącz do nas także tutaj:
FB:

Źródła większości materiałów wideo:
System Informacyjny Sejmu: sejm.gov.pl
System Informacyjny Senatu: senat.gov.pl
oraz publikacje osób publicznych.

Na kanale zdajemy sprawozdanie z aktywności polityków wszystkich opcji politycznych w celach dokumentalnych. Publikacja filmu nie oznacza więc, że popieramy czy jesteśmy przeciwni prezentowanemu stanowisku. Wierzymy, że dzięki temu pomagamy uniknąć manipulacji, a dzięki prezentacji pełnych wypowiedzi wyborca wyrobi sobie własne stanowisko.

Życzymy mądrych wyborów!

1. Wy. Z. Tuskiem ! To. Wielkiej. Złem. !!! Tylko Kaczyński. To pokuj. Polski. Tusk pragnie wojnę. Morawecki. To. Wolnośc polski. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤👍👍👍👍👍💯💯💯💯💯💯❤❤❤❤❤❤❤❤Polska. Kocha. Mój. TYLKO. PIS. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

2. Pan Bosak nie wystspil dzis jako konserwatysta ! Tak czy siak (wlasciwie nie wiem nic) panowie generalowie podali sie do dymisji w momencie stawiajacym ich w bardzo zlym swietle. W trakcie kampanii wyborczej. Stali sie przez to – chcac nie chcac – czescia tej politycznej🎉 rozgrywki.
    Konserwa😂tysta na ten aspekt zdarzenia powinien przede wszystkim zwrocic uwage.
    I druga sprawa: Zapisal Pan zone na liste wyborcza. Po co to Panu bylo?
    To zupelnie nie w charakterze konserwatysty.