KOLEJNA GRUPA WYBORCÓW OSZUKANA: NIE BĘDZIE NIŻSZEJ SKŁADKI ZDROWOTNEJ DLA PRZE…

Podobne

Udostępnij


🛑 KOLEJNA GRUPA WYBORCÓW OSZUKANA: NIE BĘDZIE NIŻSZEJ SKŁADKI ZDROWOTNEJ DLA PRZEDSIĘBIORCÓW‼ 🫢

😏 To już się robi nudne, kolejna obietnica złamana. Przed wyborami Tusk i spółka zapowiadali, że składka zdrowotna liczona w bardziej niekorzystny sposób od momentu wprowadzenia tzw. 🏴‍☠️Polskiego Ładu, zostanie zniesiona. Nic z tego, bo władza już zdobyta, 100 konkretów dawno w koszu.

Zasłaniają się brakiem pieniędzy w budżecie. Najwidoczniej te niedawne 4 miliony nagród rozdanych w Ministerstwie Finansów nagradzało coś innego, niż wyniki pracy 🤣

🛑 Obecne zasady weszły w życie w socjalistycznym amoku PiSu, gdy 🏴‍☠️Polski Ład reklamowany był jako gospodarcze zbawienie 🇵🇱Polski, ale szybko ewoluował w być może największy ekonomiczny nonsens III RP. Oczywiście, PiS argumentował, że składka zdrowotna przez Polskim Ładem była niesprawiedliwa, bo… bogaci płacili za mało. A że PiS nikomu zaradnemu nie odpuści, trzeba było to zwiększyć.

✅ Tyle, że eksperci od razu zrównali te pseudoargumenty z ziemią. Mówili jasno: TO WYCIĄGANIE KASY Z KIESZENI PRZEDSIĘBIORCY NA WŁASNE POTRZEBY SOCJALISTYCZNEGO RZĄDU. A ,,potrzeby” były ogromne, bo rozdawnictwo sięgnęło zenitu.

🛑 Tusk utrzymuje status quo. Można więc powiedzieć, jaki doradca, taki szef. POPiS po raz kolejny pokazuje, że nie ma między nimi istotnych różnic, a propagandowa wojenka toczy się o stołek, nie programowe postulaty. Jedni i drudzy kontynuują i rozwijają wzajemnie swoje pomysły, bo cel jest ten sam: zdobyć władzę, utrzymać ją i nigdy nie oddać.

⛔️ STOP grabieniu Polaków‼

✅ Podajcie dalej‼


312 osób polubiło posta

Źródło

1 KOMENTARZ

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj