KOLEJNA BRANŻA IDZIE POD NÓŻ W IMIĘ UKRAINY MŁYNARZE ALARMUJĄ: JESTEŚMY ZALEWAN…

Podobne

Udostępnij


🛑 KOLEJNA BRANŻA IDZIE POD NÓŻ W IMIĘ UKRAINY❓🧐 MŁYNARZE ALARMUJĄ: JESTEŚMY ZALEWANI MĄKĄ Z 🇺🇦UKRAINY‼

Młynarze otrzymują bardzo ciekawe propozycje. Mają okazję kupić bardzo tanio mąkę z Ukrainy, by zmienić etykiety i sprzedać jako własną. Dobry interes❓

Ciekawe, czy też zawiera plastik, jak niedawno omawiane maliny tegoż samego kraju pochodzenia…

Cała sprawa wywołuje wśród młynarzy zaniepokojenie, bo tani produkt z Ukrainy oznacza dwie rzeczy: ryzyko, że wyprze produkt pełnowartościowy, polski oraz po prostu zagrożenie bezpieczeństwa. Nie wiadomo, co kryje się w tej mące, a doniesienia na temat różnych „znalezisk” podczas kontroli nie napawają optymizmem. W razie takiego przemianowania mąki na własną, młynarz poniesie konsekwencje.

Wielokrotnie informowaliśmy już, że Ukraina z racji bycia poza UE, nie musi spełniać tak wyśrubowanych standardów jakości i procesu produkcji. Przez to jest dużo tańsza, a przy niekontrolowanym otwarciu granic na towary z tego kraju, oligarchowie ukraińscy zalewają nas kolejnymi produktami. To prosta droga do wyniszczenia rodzimych producentów, co przecież dzieje się od 2 lat.

⛔ Za fatalną sytuację polskich przedsiębiorców i rolników odpowiadają politycy, którzy domagali się bezcłowego handlu z Ukrainą. Straty dla polskiej gospodarki rosną, a rząd Tuska, (wcześniej rząd PiS) nic sobie z tego nie robi. Protesty przewoźników i rolników trwają z przerwami od miesięcy. Nowy rząd idzie tymczasem ścieżką wyznaczoną przez rząd PiS i bardziej służy Ukrainie niż Polsce. W całej tej sytuacji jedynie Konfederacja konsekwentnie stoi po stronie polskich firm i rolników.

Podajcie dalej‼


133 osób polubiło posta

Źródło

2 KOMENTARZE

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj