Kochani! Za nami pierwsza prezydencka debata w Rzeszowie. Rozmowy dotyczyły głó…

Podobne

Udostępnij


Kochani!
Za nami pierwsza prezydencka debata w Rzeszowie.
Rozmowy dotyczyły głównych zagadnień tj:

✅kultura
✅ edukacja
✅ transport
✅ład przestrzenny
✅ infrastruktura
✅ mieszkalnictwo
✅technologie

Gratuluję świetnej organizacji Młodzieży I LO w naszym mieście. Najważniejsze dla mnie było dziś spotkanie z Wami – młodymi. To Wy jesteście przyszłością, dla Rzeszowa, dla regionu, dla Polski.
Dziękuję za tak miłe przyjęcie!

Ps. Wszystko o czym nie zdążyłam powiedzieć jest dostępne stronie www.karolinapikula2024.pl
Jestem otwarta na Wasze sugestie i propozycje.
🤍🩵🤝🇵🇱

#ŁączyNasRzeszów
#TwoiLudzieWratuszu
#DrużynaKinfederacji
#PikułaNaPrezydenta

Konfederacja Konfederacja Korony Polskiej


kochani!
za nami pierwsza prezydencka debata w rzeszowie. rozmowy dotyczyły głó...
kochani!
za nami pierwsza prezydencka debata w rzeszowie. rozmowy dotyczyły głó...
kochani!
za nami pierwsza prezydencka debata w rzeszowie. rozmowy dotyczyły głó...
kochani!
za nami pierwsza prezydencka debata w rzeszowie. rozmowy dotyczyły głó...

47 osób polubiło posta

Źródło

3 KOMENTARZE

 1. Witam Ciepło Szanowny Panie Moderatorze…
  Chcę poznać Pana opinię na temat teorii, która zakłada, że większość ludzi jest nosicielami microchip umieszczonego w wypełnieniu stomatologicznym, który kontroluje ich procesy życiowe łącznie ze stanem wiedzy i świadomości tzn. mogą myśleć tylko o tym co dopuszcza do ich głowy microchip lub operator programista, który ma dostęp do panelu sterowania ale przecież, wiadomo że nie ma wystarczającej liczby informatyków żeby sterować wszystkimi ludźmi tzn. ciemna masa leci na autopilocie a tylko wybrańcy tacy jak prezydent, premier, policjant, niewygodny dyrektor banku czy dentysta zasługują na indywidualne sterowanie.
  Rozumiem Pana wątpliwości, przecież na pierwszy rzut oka wydaje się to mało prawdopodobne, no ale przecież przeciętnemu Polakowi żyjącemu w roku 2000 też wydawało się mało prawdopodobne, że za kilka lat będzie miał osobisty komputer z dostępem do internetu w swojej kieszeni a za jego pomocą będzie mógł oglądać to co dzieje się u niego w domu samemu spędzając czas na wakacjach w Telawiwie, nawet nie przeszło mu przez myśl że toaleta na Niemieckiej stacji paliw automatycznie przeanalizuje kiedy zakończył dosiadanie deski klozetowej i w odpowiednim momencie odda się automatycznemu oczyszczaniu przed następnym klientem. Przecież Mosad czy CIA albo Pentagon w tym samym czasie pracowali już nad technologią o wiele bardziej zaawansowaną niż ta która udostępniana byla cywilom.
  Przyjmując z wiadomych względów że zwykli ludzie otrzymują wiedzę i technologię przynajmniej z kilkudziesięcioletnim opóźnieniem należy spojrzeć na zagadnienie z należytą dawką dystansu i obiektywizmu. Przejdźmy więc do faktów:
  EEG- nieinwazyjna metoda diagnostyczna i badawcza służąca do badania bioelektrycznej czynności mózgu to rok 1875!!! Szybko dochodzimy do wniosku, że od ponad stu lat procesy mózgowe i odpowiadające tym procesom odpowiednie pole elektromagnetyczne jest znane i badane.
  Przejdźmy do aktualnych publikacji Neuralink z których dowiadujemy się że za pomocą micro chip można:
  – sterować małpą
  -widzieć na monitorze to co aktualnie obserwują zachipowane myszy
  -wyleczyć człowieka po uszkodzeniach neurologicznych
  -człowiek z chipem mózgowym zdalnie steruje komputerem i gra w szachy. W 2009 roku został zgłoszony patent który mówił o umieszczaniu mikrochipu GPS pod plombami stomatologicznymi (US20090237236 A1).
  Dodatkowo okazuje się że unerwienie szczęki prowadzi do centralnego punktu w mózgu.
  Po zapoznaniu się z publikowanymi materiałami i założeniu że zwykli ludzie nie otrzymują nowinek technologicznych w czasie rzeczywistym oczywiste staje się, że ktoś kto chciałby kontrolować wszystko i wszystkich na tym Świecie i miałby taką możliwość nie pochwali się o tym nigdy żadnym zgłoszeniem patentowym. Wystarczy zachipować jednego dentystę który będąc już cyborgiem chipuje około 7000 pacjentów…W krótkim czasie zanim ktokolwiek się zorientuje można przejąć kontrole nad umysłami większości ludzi.
  Z niecierpliwością czekam na Pana komentarz w tej sprawie chociaż wiem, że smutni Panowie dbają o to żeby nikt tego tematu nie poruszył przez następne 100 a może i więcej lat. Życzę dużo zdrowia Panie Moderatorze i zapraszam Pana i widzów do Leżajska , stolicy Światowego oświecenia miejsca gdzie zjeżdżają się najwybitniejsze czarne kapelusze tego Świata ostatnio nawet nowe Solbusy z wojennej Ukrainy pielgrzymują .
  P.S
  Jak zacząłem drążyć temat chipów to okazało się że wszystkie analogowe automaty do RTG w okolicy Leżajska uległy awarii i nie wiadomo kiedy przyjedzie serwis a cyfrowe robią za każdym razem inny obraz mojego uzębienia… Dentyści nie chcą wyrywać zębów tym bardziej bez zastrzyku( przy za dużej dawce można zostać sparaliżowanym) a kiedyś było im to obojętne. Oficer dyżurny na komendzie mówi że Policja nie jest od wszystkiego a podczas próby poinformowania Służby Kontrwywiadu Wojskowego usłyszałem żebym opisał sprawę w e-mailu… 🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡

  Technika BSM Piotr Lewandowski pozycja V pozwala na 2-3 godziny zniwelować negatywne działanie microchip.

  Internetowi zarządcy zniewolonych ludów Europy dbają o zamilczenie tej sprawy
  Blokują konta i usuwają komentarze a wyszukiwarka you tube uniemożliwia wyszukanie tego filmu link poniżej.

  https://youtu.be/fovgkvTLWD4?si=js_r-GP0zWWHDoqc

  https://youtu.be/axOSj-09E9Y?si=XjiOWnVZhEOs8GN7

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj