Koalicji z PiS nie chcą wyborcy Konfederacji, działacze Konfederacji ani władze Konfederacji.

Cały czas mówimy, że chcemy zakończyć rządy PiS, a pisowców odciąć od koryta.

A dziennikarze cały czas piszą bzdury o naszej koalicji z PiS. Mam wam to narysować, żebyście zrozumieli?

1. Jeżeli podoba się Tobie program Konfederacji, uważasz ze jest najlepszy i będziesz na nią głosował to przekonaj chociaż jedną osobę na Konfederację ona też kogoś przekona i będzie dwa ,trzy razy głosów. Sprawy Polski weź w swoje ręce. Powodzenia.

2. Słyszałam wypowiedz Mentzrna na pytanie dziennikarza „kogo uważa za najlepszego polityka”. Bez zastanowienia odpowiedział: Jarosława Kaczyńskiego 😳. Czy nadal uważacie, ze z nie pójdzie z PIS w koalicję?