KŁÓTNIA O ZADŁUŻENIE PAŃSTWA! Ekspert Konfederacji STARŁ SIĘ z ekonomistą Razem

🔔 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ 🔔
🟡 Michał Wawer z Konfederacji kontra Maciej Szlinder ekonomista Partii Razem. Zapraszamy na kolejny odcinek debaty „Polityczny face to face”, którą poprowadził Mikołaj Dowejko, dziennikarz portalu Goniec.pl. Kto jest winien zadłużenia państwa? Czy programy socjalne takie jak 500+ poprawiły dobrobyt Polaków? Z czego wynika aktualna inflacja?
🎤 Goniec – to kanał informacyjno-publicystyczny. U nas zobaczysz: newsy, wywiady, sondy uliczne oraz bezkompromisowe reportaże – materiał „Iwona Wieczorek – ujawniamy całą prawdę” wyświetlono ponad 300 tys. razy!
📹 Na kanale Gońca obejrzysz także serię sond ulicznych „Pytamy zwykłych ludzi”. To głos i problemy zwykłych Polaków są dla nas najważniejsze!
👓 Wydarzenia, polityka, gospodarka, Sejm, newsy, debaty, konferencje, relacje na żywo, unikatowe shorts w tych tematach czujemy się najlepiej! 💥
🌎 Wywiady z najbardziej znanymi postaciami polskiej sceny politycznej. Od Platformy Obywatelskiej, Lewicy, PiS, po Konfederację. Tylko u nas doszło do wyjątkowej debaty Antoniego Macierewicza z Krzysztofem Bosakiem. Mówimy jak jest. Goniec ma jeden cel – „Gonimy za prawdą”.

Nasze strony w Internecie:
🌎
🟦 Facebook –