Klaudia Domagała: Podsumowując nowy rząd. Dobrowolny ZUS – nie. Zniesienie zakazu handlu – nie. Wyższa kwota wolna – nie. CPK i elektrownia jądrowa – nie.

Za to zajęli się poważnymi tematami: pigułką „dzień po” i zakazem prac domowych. Za chwilę dorzucą dalsze ograniczenie wolności słowa, potem Hołownia się ładnie uśmiechnie i fajrant 😉

1. To jest właśnie efekt tego, gdy kompletnie niekompetentne osoby dostają stanowiska które wpływają na kształtowanie naszej rzeczywistości.
    Jedynie słuszna zamordystyczna retoryka lewicy zbawieniem dla kraju i przyszłości nowego pokolenia.
    Tematy marginalne i z pod śmietnika urastają do rangi kluczowych dla egzystencji obywateli RP.

Dołącz do Konfederacji Korony Polskiej