Klaudia Domagała: Dla łodzian, dla Polski, dla wolności! Długo nad tym się zast…

Podobne

Udostępnij


Klaudia Domagała: Dla łodzian, dla Polski, dla wolności!

Długo nad tym się zastanawiałam, ale zdecydowałam się przyjąć propozycję startu z OSTATNIEGO (tudzież: PIERWSZEGO od końca) miejsca na łódzkiej liście Konfederacji w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Mogę więc z całym przekonaniem napisać, że jestem 10/10, potwierdza to nawet PKW 😅🥰 To z jednej strony dla mnie ogromne wyróżnienie i docenienie świetnych wyników do Senatu RP i na Prezydenta Łodzi, ale z drugiej ogromne wyzwanie, i przez najbliższy miesiąc mnóstwo poświęconego czasu, nieprzespane noce, kolejne spore wydatki. Dlatego miałam niezły dylemat, który jednak powoli rozwiewał się czytając Wasze wiadomości i komentarze zachęcające mnie do startu. Sami wiecie, że jeśli się w coś angażuję to na 110% i bez żadnych kompromisów, więc będę do Was miała kilka próśb. Ale o tym za chwilę 🙂

Dlaczego ostatecznie stwierdziłam, że muszę to zrobić? Bo to bardzo ważne wybory. Kolejne rządy oddają coraz więcej władzy w ręce Brukseli. Przytakuje temu Warszawa, przytakują temu władze lokalne, także w Łodzi. Może nam się to nie podobać, możemy mówić głośno o konstytucyjnej zasadzie pomocniczości o której wspominałam w trakcie kampanii samorządowej, ale fakty są takie, że już nawet kwestia likwidacji „zielonej strzałki” na rogu Włókniarzy i Srebrzyńskiej w Łodzi uzasadniania jest „prawem UE”. To w zalewie unijnej biurokracji detal, ale pokazujący absurd sytuacji w której się znajdujemy. Najbliższe lata zdecydują o znacznie WAŻNIEJSZYCH kwestiach, takich jak:

✅ Swoboda poruszania się własnym samochodem po miastach województwa łódzkiego. Nie masz w pobliżu bloku lub pod domem stacji ładowania pojazdu elektrycznego? Nie stać cię na „elektryka”? Brukselskich, warszawskich i łódzkich urzędników to nie obchodzi, w imię klimatu idź z dziećmi pieszo lub jedź rowerem. Nawet mroźną zimą. Jeśli będziesz latami uparcie naprawiał swój samochód spalinowy, to wyznaczą Strefę Czystego Transportu. Moja paląca 4-5l/100 km, wieloletnia i niepsująca Toyota już nie jest „eko”, ale wielotonowy, ogromny pickup palący kilka razy tyle… spełni normy. Prześlizgniesz się? Dorzucą podatek za rejestrację i posiadanie samochodu spalinowego. No, a na koniec zakażą nawet napraw, więc będziesz szukał mechaników w podziemiu remontowym. Aż ci się odechce, „niszczycielu planety”!

✅ Swoboda podróżowania i latania po Europie. 100 zł za bilet z Łodzi do Mediolanu na weekend? Polecam póki możecie (sprawdzone na wyjeździe z mężem!), bo to wkrótce może być przeszłość. Cieszymy się ze strefy Schengen, jednak w tym samym czasie nadchodzą podatki klimatyczne, ograniczenie emisji CO2, uznawanie lotu samolotem za zbędną fanaberię. Oczywiście nie dotyczy to prywatnych odrzutowców czołowych unijnych polityków i lobbystów, bo przecież nie zniżą się do poziomu zwykłego obywatela i nie będą korzystali z lotów rejsowych lub, tfu, pociągu. Przecież taka podróż sporo trwa, a ich czas jest cenny. Twój nie. Oglądaj w telewizji ich uśmiechnięte twarze mówiące na szczycie klimatycznym o tym, jak ich decyzje co prawda nie wpłynęły na klimat, ale jak mieszkańcy UE wydadzą jeszcze kilka bilionów euro to wtedy na pewno się uda. Tylko bądź posłuszny.

✅ Bezpieczeństwo rodzin i kobiet w naszych miastach. Jako matka trójki dzieci to dla mnie sprawa kluczowa. Według statystyk (i wbrew pozorom) Łódź jest stosunkowo bezpiecznym miastem. Jeszcze. Tam, gdzie imigracja staje się masowa napotykamy coraz więcej problemów, a powrót wieczorem lub nocą z grupą koleżanek lub z dziećmi staje się wyzwaniem. Wielu moich znajomych od kilku lat mówi wprost: dzieci z wieczornego wyjścia lepiej odebrać osobiście niż liczyć na Ubera czy Bolta. Rośnie liczba napaści na kobiety w przejazdach na aplikacje o czym alarmowałam w 2022 roku jako pierwsza w polskiej przestrzeni publicznej. Prezentowałam wówczas alarmujące statystyki: wszyscy udowodnieni sprawcy tych napaści w Polsce to byli imigranci! Nie pozwólmy, aby to był standard, nie możemy przejść z tym do porządku dziennego. Chcę móc bezpiecznie wyjść wieczorem z przyjaciółkami na łódzką Piotrkowską, a także abym nie musiała się obawiać tego, że moja córka lub syn za kilka lat będą wracać sami po zmroku do domu zamawiając przejazd za pomocą swojego telefonu.

✅ Tanie domy i mieszkania. Chcesz zmienić mieszkanie na większe, bo powiększyła ci się rodzina? Marzysz o wysokim suficie w zabytkowej kamienicy w centrum Łodzi? Chcesz zbudować dom z ogrodem dla dzieci na przedmieściach Piotrkowa Trybunalskiego lub Sieradza? Te plany i marzenia już niedługo mogą pozostać już na zawsze tylko planami i marzeniami. Coraz wyższe opłaty dobiją finansowo polskie rodziny, a nowe unijne wymogi jeszcze bardziej wywindują już i tak wysokie ceny nieruchomości. Wszystko w imię klimatu! Należy zatrzymać pseudoklimatycze działania, które jedyne co zmienią to kieszenie brukselskich eurokratów oraz wyniki finansowe niemieckich producentów wiatraków, bo wpływ na emisję i klimat Polska ma całkowicie marginalny i pomijalny. Przeprowadźmy transformację energetyczną, budujmy elektrownie atomowe, modernizujmy sieci przesyłowe, ale dopóki tego nie zrobimy zatrzymajmy ideologiczne zamykanie polskich elektrowni i kopalń. Bełchatów może nadal być energetycznym „sercem” Polski. Zachowajmy niezależność energetyczną, dbajmy o środowisko, dbajmy o gospodarkę, dbajmy o stabilny rozwój Polski!

✅ Złotówka i gotówka. Jako księgowa z wieloletnim doświadczeniem wiem, jak ważne dla zachowania suwerenności jest posiadanie własnej waluty. Nie podobają mi się coraz dalej idące ograniczenia w używaniu gotówki. W imię czego Polacy i łodzianie mają mieć utrudnianą płatność za produkty i usługi, jeśli druga strona dobrowolnie zgadza się na przyjęcie jej w banknotach? Czy to zwykła złośliwość czy też chęć kontrolowania każdego aspektu naszego życia? Kocham wolność, bronię prywatności, nie pozwolę na oddanie suwerenności!

Czy to wszystko? Nie. Równie istotne: rozwijajmy Konfederację w województwie łódzkim, gdzie w 2023 roku przekonałam do siebie prawie 30 000 wyborców. Rozwijajmy Konfederację w Łodzi – idąc za ciosem kampanii samorządowej, która przyniosła naszemu miastu poprawę wyniku w porównaniu do wyborów do Sejmu RP. Nie dokonali tego nawet posłowie Konfederacji w innych dużych miastach, nie dokonała tego w Łodzi żadna siła opozycyjna: zarówno PiS jak i Trzecia Droga zaliczyły spadek poparcia. Nam pod moim przewodnictwem się udało. WOW ‼ To ogromny sukces i mandat zaufania, którego nie można zaprzepaścić. Dlatego bardzo liczę na Twój głos, aby móc kontynuować to dzieło. To naprawdę ważne! 🙂

Na koniec prośba: wesprzyj mnie w tym dziele ‼ Możesz to zrobić na kilka sposobów:
1. Pomysły, inicjatywy, hasła, spotkania – jeśli chcesz być częścią mojej kampanii i masz konkretne propozycje, napisz w komentarzu lub w wiadomości prywatnej. Jestem jak zawsze otwarta na wszelakie propozycje i inicjatywy!
2. Miejsce na bannery, plakaty i ulotki w województwie łódzkim – napisz, jeśli chcesz pomóc w dystrybucji lub dysponujesz miejscem na promocję mojej kandydatury.
3. Wesprzyj mnie finansowo! Po dwóch kampaniach wyborczych z rzędu tym razem wyjątkowo proszę o Wasze wsparcie! Znaczenie ma dosłownie każda złotówka, bo pozwoli ona dotrzeć jeszcze szerzej z moim przekazem.

👉 Konfederacja Wolność i Niepodległość
👉 Numer rachunku: 38 1020 1026 0000 1802 0395 5127
👉 Tytułem: Darowizna. Mieszkam w Polsce i jestem polskim obywatelem. Wsparcie dla kandydata: Klaudia Domagała

9 czerwca Konfederacja w łódzkim przesuwa długopis na sam dół listy wyborczej i zaznacza:
✅ 10. DOMAGAŁA Klaudia

Działamy ‼

#DomagałaDoBrukseli
#ChcemyŻyćNormalnieŹródło

7 KOMENTARZE

  1. Dziękuję za udostępnienie! Kandydatka 10/10, więc i kampania będzie 10/10 💪🇵🇱 Zachęcam do obserwowania moich mediów społecznościowych i śledzenia aktywności w najbliższym miesiącu 💗

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj