Karolina Piku艂a: Drodzy RZESZOWIANIE!馃┑ Moja kandydatura na urz膮d prezydenta mias…

Udost臋pnij

Karolina Piku艂a: Drodzy RZESZOWIANIE!馃馃┑
Moja kandydatura na urz膮d prezydenta miasta Rzeszowa to dla mnie du偶e wyr贸偶nienie. Z tego miejsca pragn臋 podzi臋kowa膰 za wyr贸偶nienie ludziom, kt贸rzy mi zaufali, nieraz pomagali w akcjach spo艂ecznych, w kt贸rych prawdopodobnie g艂贸wnie da艂am si臋 Pa艅stwo pozna膰.

I to jest w艂a艣nie jedna z rzeczy, kt贸re Pa艅stwu z tego miejsca zar臋czam – je艣li dacie mi przepustk臋 do rzeszowskiego ratusza, b臋d臋 tam Waszym cz艂owiekiem – spo艂ecznikiem, kt贸rym jestem ju偶 od lat – jedn膮 z Was, walcz膮c膮 o warto艣ci i rzeczy, kt贸re w moim odczuciu s膮 fundamentalne dla prawid艂owego rozwoju miasta, jak i bezpiecze艅stwa i dobrobytu mieszka艅c贸w.

Zawsze by艂am otwarta i nie wstydzi艂am si臋 w艂asnych pogl膮d贸w – wiara, rodzina i w艂asno艣膰 to warto艣ci, kt贸rych si臋 nie wypr臋 i kt贸rych b臋d臋 broni膰 r贸wnie偶 dla Was.

Nie jestem wi臋c kandydatem na fotel prezydenta, drodzy Pa艅stwo, jestem kandydatem na prezydenta terenowego, aktywnego i dost臋pnego dla Mieszka艅c贸w.

Potrzeba decentralizacji samorz膮d贸w! Potrzeba rozbicia oboz贸w g艂贸wnych partii politycznych w naszych lokalnych ojczyznach! Potrzeba przesta膰 realizowa膰 chore doktryny ideologiczne, a zaj膮膰 si臋 dzia艂aniem na rzecz obywateli!

Chce by膰 prezydentem, kt贸ry b臋dzie s艂u偶y膰 wszystkim rzeszowianom, chce by膰 s艂ug膮 narodu POLSKIEGO! 馃嚨馃嚤
Idziemy po samorz膮dno艣膰, po zwyci臋stwo!

Zapraszam do wsp贸艂pracy (pikulakarolina6@gmail.com)
Pozdrawiam najserdeczniej!

#KarolinaPiku艂a #Rzesz贸w
#WyborySamorz膮dowe
#KonfederacjaKoronyPolskiej

殴r贸d艂o

Do艂膮cz do

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalist贸w.
ZOSTA艃 CZ艁ONKIEM
Mo偶esz zosta膰 r贸wnie偶 sympatykiem