Kampania wyborcza skończona Ceny paliw ostro w górę Ceny oleju napędowego wzros…

Podobne

Udostępnij

[ad_1]
Kampania wyborcza skończona Ceny paliw ostro w górę❗

📈Ceny oleju napędowego wzrosły w ciągu ostatniego tygodnia o 32 grosze w sprzedaży detalicznej. Od września cena wzrosła już o 1 zł. Obecnie jego cena wynosi średnio 6,42 zł za litr. Eksperci przewidują wzrost ceny diesla do 7 zł! Podobnie sytuacja wygląda z benzyną. Jej cena jest najwyższa od początku września i wynosi średnio 6,47 zł za litr.

📣W czasie kampanii wyborczej cena paliw stała się elementem gry politycznej ze strony rządzących. Koalicja PiS-SuwPol poprzez zaniżanie cen paliw próbowała poprawić nastroje Polaków i zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo w wyborach.

💰🚗Sztuczne sterowanie cenami musiało się jednak skończyć wraz z wyborami. Teraz kierowcy w Polsce mocno odczują szybki i mocny wzrost cen do poziomu tych sprzed kampanii wyborczej. Taka praktyka świadczy o istnieniu na rynku paliw monopolu, którym zarządzają urzędnicy aktualnie rządzących partii politycznych. Jest to narzędzie niebezpieczne w rękach nieodpowiedzialnych polityków stawiających interes własnego ugrupowania nad interesem kraju.

✅Wysokie ceny paliw to wyzwanie, któremu naprzeciw wyszła jedynie Konfederacja, która niemal równo 2 lata temu złożyła w Sejmie projekt ustawy “Tanie paliwo”.

❌Nie dla populizmu PiS‼️

kampania wyborcza skończona ceny paliw ostro w górę ceny oleju napędowego wzros...
[ad_2]

1 osób polubiło posta

Źródło

spot_img