Kadry i fragment z konferencji Konfederacji pt. „V rozbiór Polski – korupcyjna w…

Podobne

Udostępnij


Kadry i fragment z konferencji Konfederacji pt. „V rozbiór Polski – korupcyjna wyprzedaż majątku narodowego”‼

➡️ Okazało się, że Lasy Państwowe stają się obiektem roszczeń wysuwanych przez zorganizowane grupy prawników. Te roszczenia są zaspokajane, a Lasy Państwowe piszą we własnej korespondencji ni mniej ni więcej o piątym rozbiorze Polski.

Piąty rozbiór Polski to nie jest jakaś emfaza, retoryczny chwyt ze strony Konfederacji. To jest retoryka Lasów Państwowych. Szanowni Państwo, sprawę prowadzi Prokuratura Okręgowa w Sosnowcu. To znaczy, że jest sprawa. To znaczy, że jest sprawa poważna. Chodzi o tereny pograniczne właśnie w Karpatach, na terenie przede wszystkim województwa podkarpackiego i województwa małopolskiego.

➡️ Powiązania między uczestnikami tego procederu, który porównać możemy np. chyba z odzyskiwaniem krakowskich (i nie tylko) kamienic przez 115-letnich Żydów, których reprezentanci zgłaszali się do sądów już w latach 90′ i nawet jeszcze później. Ludzie powiązani z tym procederem są podejrzewani o praktyki korupcyjne. Gdzie było Centralne Biuro Antykorupcyjne❓

Zapewne było zanadto zajęte działalnością stricte polityczną, walką z opozycją polityczną. CBA za bardzo stało się bezpieką w rękach władzy z układu Zjednoczonej Łże-prawicy. I dlatego zapewne trzeba niemało czasu ani animuszu, żeby zajmować się tym V rozbiorem Polski. A dlaczego Lasy Państwowe okazały się tak bezradne w tej sprawie?

Być może były zanadto zaabsorbowane odgrywaniem roli bazy, przystawki organizacyjnej do Solidarnej Polski, której kadry zostały wzmocnione i frekwencja na zjazdach (czy jakichś konferencjach) tej partii ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry była wspierana właśnie przez leśników. Więc do służby leśnej nie zwracamy się z żadnym innym słowem poza tradycyjnym: Darz bór! Natomiast z pretensjami zwracamy się właśnie do CBA, zwracamy się właśnie do Ministerstwa Sprawiedliwości, na czele którego jeszcze do niedawna stał pan minister Zbigniew Ziobro. Gdzie byli jego prokuratorzy? Gdzie byli dobrzy gliniarze, policjanci, którzy by złapali złodzieja za rękę❓

LINK DO KONFERENCJI W KOMENTARZU 👇

#PiątyRozbiórPolski #LasyPaństwowe
#StopBanderyzacjiPolskichLasów
#MajątekNarodowy #Leśnicy #Korupcja
#KonfederacjaKoronyPolskiej #Konfederacja


kadry i fragment z konferencji konfederacji pt. „v rozbiór polski - korupcyjna w...
kadry i fragment z konferencji konfederacji pt. „v rozbiór polski - korupcyjna w...
kadry i fragment z konferencji konfederacji pt. „v rozbiór polski - korupcyjna w...
kadry i fragment z konferencji konfederacji pt. „v rozbiór polski - korupcyjna w...Źródło

spot_img
Dołącz do Konfederacji Korony Polskiej
close-link

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj