KACZYŃSKI WYMYŚLIŁ, TUSK ZREALIZUJE ZASADA „RAZ MY, RAZ WY A NIE ZMIENIA SIĘ N…

🛑 KACZYŃSKI WYMYŚLIŁ, TUSK ZREALIZUJE❓ 🧐
ZASADA „RAZ MY, RAZ WY A NIE ZMIENIA SIĘ NIC” DZIAŁA KOLEJNĄ KADENCJĘ‼

✅ Trzy lata temu udało się wywołać protesty wobec absurdalnej Piątki Kaczyńskiego i finalnie ją zablokować. Ekofanatycy rękami Kaczyńskiego próbowali zniszczyć polski przemysł produkcji skór i futer z norek. Przemysł, którego jesteśmy jednym ze światowych liderów, warto dodać.

🛑 W tej chwili ekipa Tuska chce ten przemysł zniszczyć, co musimy uznawać za zdradę stanu i skrajnie niebezpieczny sabotaż. Mówimy tu o uderzeniu w gałąź WŁASNEJ gospodarki, która na świecie ma 11% rynku‼

Nieprzypadkowe jest też to, że za projekt, który niestety ma spore szanse „przejść”, odpowiada… aborcjonistka bezczeszcząca polskie symbole narodowe, M. Tracz. To ludzie przesyceni antypolskością, którzy będąc jakimś cudem u władzy, zrobią z naszego kraju ruinę.

🇵🇱 Konfederacja zawsze wspiera polski przemysł i tak też będzie, gdy spróbują kolejny raz przepchnąć ten nonsens‼

Podajcie dalej‼

178 osób polubiło posta