Już w niedzielę wybory do Parlamentu Europejskiego. To ważne wybory, które rozstrzygną jaka będzie Unia Europejska i która wizja Polski w Europie będzie tą przeważającą w najbliższych latach. Gra toczy się o to, czy Polska będzie wtrącona w biurokratyczne tryby federacyjne, czy Polska będzie suwerenna w Europie ojczyzn. Wybór należy do Was!

Ja zdecydowanie skłaniam ku Europie ojczyzn w końcu #ChcemyŻyćNormalnie czyli po swojemu, a nie tak jak chce tego Berlin, Bruksela, Paryż czy inny wielki brat. Chcemy Polski🇵🇱 bogatej, silnej, chrześcijańskiej w swych fundamentach, narodowej i bezpiecznej‼️ Dlatego w najbliższą niedzielę idź na wybory i wybierz mądrze, wybierz przedstawicieli #DrużynaBosaka na listach Konfederacja

W tych wyborach będę głosował w Warszawie, na Krystiana Kamińskiego. Do tego Was wszystkich serdecznie zachęcam. W innych okręgach z czystym sumieniem polecam całą #DruzynaBosaka!

Okręg 1. Krzysztof Szymański i Dominik Mazur
Okręg 2. Paweł Rudnicki
Okręg 3. Piotr Lisiecki
Okręg 4. Krystian Kamiński
Okręg 5. Marek Tucholski
Okręg 6. Kamil Mroczek
Okręg 7. Anna Bryłka
Okręg 8. Rafal Melkler
Okręg 9. Tomek Buczek
Okręg 10. Nadzieja Jaskółka
Okreg 11. Robert Grajny
Okręg 12. Maciej Piotrowski
Okręg 13. Magdalena Sosnowska

To solidni ludzie. Można na nich postawić!