Już w czwartek zapraszam na kawę z posłem Witold Tumanowicz i Krzysztof Mulawa! Od 7:00 widzimy się w Ząbkach na dworcu PKP, gdzie będziemy częstować was kawą! ☕️ #ChcemyNormalnieŻyć

1. Ogólnie Ząbki to raczej zabetonowany PIS. Jestem ciekaw ilu ludzi przyjdzie. Ciężko będzie się przebić politykowi z Konfederacji.

Mówienie źle o Unii może wyjść bokiem, bo wiele inwestycji było z dofinansowania i przypominają o tym często tablice. Jedynie dobrze obnażona polityka klimatyczna i imigracka Unii może zrobić wrażenie.

Napewno politycy z Konfederacji powinni w Ząbkach być bardziej aktywni, nie widac ich praktycznie i mają sporo konkurencji.