Już pojutrze w Krakowie WIELKI FINAŁ kampanii Konfederacji oraz trasy Piątka z Mentzenem❗

Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych 👇 https://www.facebook.com/events/279223118360107/

Pokażmy, że mamy dosyć łupienia nas przez POPiS!

Pokażmy, że wierzymy, że Polska może wyglądać inaczej!

Pokażmy, że jest nas wielu i mamy siłę wywrócić im ten stolik już 15 października!

Musicie tam być! Idziemy po dwucyfrowy wynik!

#KonfederacjaKontratakuje

1. Po debacie krzyczeli Panu PRECZ Z FASZYZMEM. To jednak mało istotne. Czy Pan i Mentzen dali już dzieci WUJOWI KORWINOWINI do rozdziewiczenia? Ten DEBIL w której Partii Pan jest uważa że mozna ruchać 9 czy 12 łatkę – więc czemu nie z Pana lub Mentzena rodziny? Ile dziewczynek już mu pod „opiekę” zostało poddanych? Czy Pan też uważa że ruchanie 9-12 łatki jest jak najbardziej ok – tak jak DEBIL KORWIN Z KONFEDERACJI? Czy Konfederacja propaguję PEDOFILĘ? Jak Konfederacja od odnosi się do słów Korwina który mówi że z dziewczynką która dostała okres można współżyć! Czy politycy KONFEDERACJI juz swoje dzieci oddali KORWINOWI?

2. Dla wielu może być zaskoczeniem to, że Konfederacja połączy się z resztą opozycji przeciw PiS – moje wnioski analizując strategię na te wybory nasuwają taki właśnie wynik. Myślę, że szansę na taki przebieg sytuacji mógłbym osądzić na 99,9% – 0,1% to nie cień wątpliwości, tylko poduszka bezpieczeństwa, bo przecież nie ma ludzi nieomylnych.