Już dzisiaj o godz. 15:00 zmierzę się w debacie z pozostałymi „jedynkami” z nasz…

Podobne

Udostępnij


Już dzisiaj o godz. 15:00 zmierzę się w debacie z pozostałymi „jedynkami” z naszego okręgu🔥

Debata jest otwarta dla widzów, przyjść może każdy kto chce pokibicować swojemu faworytowi. Odbędzie w auli im. prof. Andrzeja Bałandy Instytutu Nauk Ekonomicznych Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu przy Alejach Wolności 40. Salę otwieramy o godz. 14:00 a startujemy równo o 15:00.
Do zobaczenia ! 🫡
Sądeczanin


15 osób polubiło posta

Źródło

2 KOMENTARZE

  1. KIEROWCY JESTEŚMY POTĘŻNYM ELEKTORATEM! – czy zdajecie sobie sprawę, że ilość osób korzystających z samochodów jest tak duża (my kierowcy ale i również nasze rodziny), że powinniśmy bez żadnych problemów wybierać swoich przedstawicieli, którzy będą bronili naszych interesów i nie będą z nami walczyli jak ma to miejsce obecnie? Na koniec 2022 r. w Polsce było zarejestrowanych 26,675 mln aut osobowych!

    1. Nie chcę lobbować za żadną partią ani za żadnym konkretnym politykiem.

    2. Chcę byście WY KIEROWCY zmobilizowali się i zaczęli oczekiwać od swoich ulubionych polityków, by Ci w końcu zaczęli walczyć o potrzeby kierowców oraz pozostałych ludzi korzystających z aut.

    3. Kierowcy NIE GŁOSUJCIE na tych którzy chcą byście zniknęli.

    4. DO KIEROWCÓW, którzy nigdy nie chodzą na wybory, bo nie ma na kogo głosować. Pójdźcie w końcu głosować i zagłosujcie na tych, którzy są po Waszej stronie.

spot_img