Już dziś o godz. 18:00 Ewa Zajączkowska, nasza kandydatka do Parlamentu Europejs…

Podobne

Udostępnij

Już dziś o godz. 18:00 Ewa Zajączkowska, nasza kandydatka do Parlamentu Europejskiego, będzie gościem Super Expressu! ✅ Dziś oglądamy, a 9 czerwca w Warszawie głosujemy!
#ChcemyŻyćNormalnieŹródło

1 KOMENTARZ

  1. Podajcie dalej, niech jak najwięcej osób się dowie przed wyborami!
    Europosłowie z PO, Lewicy, PSL i Polski2050 poparli w Komisji Konstytucyjnej Parlamentu Europejskiego odebranie Polsce prawa weta w Unii Europejskiej!
    To jawne działanie ANTYPOLSKIE, które całkowicie pozbawi nas suwerenności i sprowadzi nasze państwo do roli wasala w UE!

    Eurokraci zaproponowali zmianę traktatów, która ma doprowadzić do przeniesienia kompetencji państw narodowych do Brukseli. Zgodnie z przegłosowanym raportem ma nastąpić gruntowna przebudowa ustroju Unii Europejskiej. Między innymi ma nastąpić likwidacja prawa weta w 65 przypadkach, w tym w polityce zagranicznej, bezpieczeństwa i obrony, podatkach i budżecie. Transfer kompetencji państw narodowych do Brukseli ma nastąpić między innymi w kwestii polityki zagranicznej, bezpieczeństwa, obrony i granic. Przyjmowanie Traktatów w UE ma następować większością 4/5 Państw Członkowskich.

    Pomóżcie nam to nagłośnić! Oni wszyscy grają do jednej bramki i godzą się na odebranie Polsce prawa weta! Staniemy się podnóżkiem dla Niemiec i Francji, które całkowicie zdominują unijne państwa!

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj