Już 9 czerwca odbywają się wybory europejskie, a nasi przeciwnicy dysponują ogromnymi środkami, co ułatwia kontakt z wyborcami. Naszą główną siłą są natomiast sympatycy, którzy stali się podporą ruchów wolnościowych w ostatnich latach. Dzięki Wam udało nam się wprowadzić grupę 18 posłów w wyborach do Sejmu, a ostatnio także radnych miejskich i sejmikowych, wójtów, burmistrzów i nawet prezydentów miast!

Teraz również prosimy o Wasze ogromne wsparcie. Odkąd nas wybraliście, reprezentujemy w przestrzeni publicznej Wasz głos, rozwiązujemy problemy, przeprowadzamy interwencje i patrzymy władzy na ręce. To Konfederacja spełnia rolę opozycji, broni wolności, własności i sprawiedliwości, a przede wszystkim zawsze stawia Polskę na pierwszym miejscu. Właśnie dlatego w tych wyborach zagłosuj na kandydata, który nie będzie się zgadzać na wszystko, co narzuca Unia i będzie reprezentował Wasze interesy w Europie. Mamy bowiem historyczną szansę dostać się do Parlamentu Europejskiego.

Namawiajcie rodzinę, znajomych, by głosowali na Konrad Berkowicz, nr 1 na liście Konfederacji w woj. małopolskim i świętokrzyskim!

Udostępniajcie!