JKM – prezes partii KORWiN: Wszystkie cztery partie biorą udział w licytacji na …

Podobne

Udostępnij

JKM – prezes partii KORWiN: Wszystkie cztery partie biorą udział w licytacji na to, kto wyda więcej publicznych pieniędzy. My nie bierzemy udziału w tej licytacji, proponując zupełnie inny model państwa. Nic nie damy, ale przestaniemy zabierać, a to skazuje wszystkie pozostałe partie na niebyt polityczny!Źródło

8 KOMENTARZE

  1. Kamil Mateusz Magdziak za 4 lata to będzie raczej nie możliwe 🙂 po zainstalowaniu CBDC wejdziemy w model państwa chińskiego. A w tym modelu zwycięstwo partii opozycyjnej jest praktycznie wykluczone.. 😉 … czyli te wybory są już ostatnie, gdzie będziemy mogli mieć jeszcze na coś wpływ.

  2. W swojej wypowiedzi Korwin-Mikke sugeruje, że wszystkie cztery partie polityczne angażują się w „licytację” na to, kto wyda więcej publicznych pieniędzy. Twierdzi, że jego partia, KORWiN, nie bierze udziału w tej licytacji i proponuje zupełnie inny model państwa. Według niego, KORWiN nie obiecuje dawania pieniędzy, ale zamiast tego zaprzestanie zabierania ich obywatelom, co rzekomo skazuje pozostałe partie na niebyt polityczny.

    Interpretując tę wypowiedź, można powiedzieć, że Janusz Korwin-Mikke i KORWiN prezentują pewną formę kontrastu wobec innych partii politycznych. Korwin-Mikke wyraża przekonanie, że obecne partie skupiają się na obietnicach wydawania publicznych pieniędzy, co prowadzi do narastającego zadłużenia i zwiększania obciążeń podatkowych. Jego stanowisko sugeruje, że KORWiN proponuje alternatywny model, w którym istotnym elementem jest ograniczenie wydatków państwa i zmniejszenie ingerencji w gospodarkę i życie obywateli.

    Warto zauważyć, że opinie na temat tej wypowiedzi mogą się różnić, a jej ocena zależy od indywidualnego punktu widzenia. Niektórzy mogą ją interpretować jako odmienne podejście i alternatywną propozycję, podczas gdy inni mogą kwestionować wiarygodność takiego podejścia. Ostatecznie, ocena tej wypowiedzi zależy od własnych przekonań i wartości każdej osoby.

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj