Jeszcze komputery PKW dobrze nie ostygły po liczeniu wyników wyborów, a KO już w…

Podobne

Udostępnij


Jeszcze komputery PKW dobrze nie ostygły po liczeniu wyników wyborów, a KO już wymiguje się od realizacji obietnic wyborczych!

Naobiecywali ludziom utrzymanie PiS-owskiego rozdawnictwa, dołożenie swojego (jak babciowe, czy kredyt 0%), a do tego zapewniali, że przy tym obniżą podatki. Teraz wychodzi pani Leszczyna z KO i zaczyna się szukanie usprawiedliwień dziurą budżetową Morawieckiego, o której przecież wiedzieli WSZYSCY! Rząd PiS zadłużał nas na potęgę, a pseudo-opozycja z KO, czy Lewicy przykładała do tego rękę wspólnie z PiS głosując za 13. i 14. emeryturą, czy 800+ i jeszcze licytowali się z PiS na kolejne obietnice!

Teraz rozkładają ręce, że nie ma pieniędzy 🙂 Kpina z ludzi. Nie damy im chwili wytchnienia w tej kadencji Sejmu – będziemy dokładnie patrzeć im na ręce i rozliczać z obietnic wyborczych, którymi mamili wyborców przez ostatnie miesiące! Podajcie dalej!Źródło

2 KOMENTARZE

  1. Zaraz, zaraz, z tego co się orientuję to na razie władzę sprawuje PiS I tak będzie jeszcze minimum miesiąc lub półtora, więc prosił bym bardzo o powstrzymanie się z wypisywaniem czego to nie zrobiła opozycja. Jak dojdą do władzy to po 2-3 miesiącach będziemy wiedzieli w jakim kierunku to idzie .

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj