Jesteś przeciwko podatkowi od aut spalinowych? UDOSTĘPNIJ ten przekaz: NIE dla p…

Podobne

Udostępnij


Jesteś przeciwko podatkowi od aut spalinowych? UDOSTĘPNIJ ten przekaz: NIE dla podatku od aut spalinowych❗

Podatek od samochodów spalinowych ma wejść w w życie w dwóch wersjach: w 2024 roku jako jednorazowy podatek od rejestracji samochodów spalinowych, a w 2026 roku jako roczna opłata od własności. Wszystko w ramach tzw. kamieni milowych KPO, na które zgodził się rząd PiS i na które zgadza się Tusk!

Ile będzie wynosił ten pierwszy podatek, który uderzy w nasze portfele już w przyszłym roku? Dopiero się dowiemy. Media na razie opierają się na projekcie z lat 2005-2006, który oczywiście może być zmieniony, ale już mówi się, że stawką podstawową będzie 500 zł, a następnie pod uwagę będą brane rok produkcji samochodu, tym samym spełniane normy Emisji spalin – stopień emisji dwutlenku węgla (CO2) oraz stopień emisji tlenków azotu (NOx).

Spójrzmy jak to wygląda w innych krajach:
➡ W Holandii za diesla 1.6 płaci się prawie 7000 zł rocznie!
➡ W Belgii za diesla 2.0 płaci się ponad 2000 zł rocznie!
➡ W Irlandii za auto spalinowe płaci się do 2400 euro rocznie!
➡ We Włoszech płaci się 3 euro za każdy kolejny koń mechaniczny mocy silnika!

To kolejny przejaw antysamochodowego amoku, który zawładnął eurokratami, a w Polsce wszystkimi siłami politycznymi oprócz Konfederacji. Zakaz rejestracji nowych samochodów spalinowych od 2035 roku, ograniczenia w poruszaniu się po miastach dla samochodów spalinowych, a niebawem podatek od aut spalinowych. Tylko my się temu sprzeciwiamy!Źródło

3 KOMENTARZE

  1. Grzegorz, Nie dla wszystkich obciążeń jakimi jesteśmy obłożeni przez wyimaginowaną władzę nie mającą pojęcia dosłownie o niczym, poza złodziejstwem każdego dnia. My Dybiemy w tym kraju żeby was pasożytów utrzymać i to jest największy błąd każdego Polaka.

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj