Jest nas coraz więcej! Krok po kroku przekonujemy do siebie coraz więcej wyborcó…

Podobne

Udostępnij

[ad_1]
Jest nas coraz więcej! Krok po kroku przekonujemy do siebie coraz więcej wyborców!

4 lata temu w wyborach parlamentarnych zdobyliśmy 1,25 miliona głosów, następnie w wyborach prezydenckich było to 1,31 miliona głosów, a teraz głosowało na nas ponad 1,5 miliona osób, czyli niemal 300 tysięcy więcej niż w poprzednich wyborach do Sejmu. Dziękujemy za zaufanie, nie zawiedziemy Was!

Stworzymy teraz silny, merytoryczny klub poselski, który będzie patrzył władzy na ręce, bronił interesu obywatelskiego i przedstawiał najlepsze rozwiązania dla Polaków. A w kolejnych wyborach rozbijemy „bandę czworga”!

jest nas coraz więcej! krok po kroku przekonujemy do siebie coraz więcej wyborcó...

[ad_2]

Źródło

13 KOMENTARZE

  1. Pan Panie Grzegorzu najwięcej się poświęca dla naszego kraju. Zapomniało dużo osób kiedy musiało chodzić nawet na otwartej przestrzeni w kagańcu nie mówiąc o korzystaniu z zakupów czy też z usług medycznych. Dawniej mimo obaw ludzie strajkowali a teraz chowają głowę w piach

  2. palikot za samą legalizacje marichuanay miał40 posłów 12 lat temu , to jest wstyd na sali , pokazywanie tego jako sukces to jest żałosne , bossak uknuł spisek zeby przejąć wolność usuwa korwina , program juz przedrukował na gówno na kiju , wszyscy słyszeliśmy te gusła jakie wygadywał . bosa i narodowcy jako zdrajcy sprawy won , są kulą u wolnościowej nogi . bosak miał 02 % jak przyszedł do konfederacji .

spot_img