Janusz Korwin-Mikke ZATOPIŁ Konfederację? Bosak SZCZERZE

Podobne

Udostępnij

Chcesz być na bieżąco?

🎙Posłuchaj PODCASTU Najważniejsze wybory
Spotify:
Apple:
Google::

🔔 Subskrybuj Nasze Kanały 🔔
🔶Kanał Super Express: @SuperExpressOfficial
🔶Kanał Super Express 2: @SuperExpress2
🔶Kanał Super Express Sport: @SuperExpressSport
🔶Kanał KOLOSEUM: @KOLOSEUMSE
🔶Kanał ROZRYWKA: @ROZRYWKASE
🔶Kanał Niezapomniani: @niezapomniani
🔶 Kanał Andrzeja Kostyry: @KOstyraSE

Zaobserwuj nas również tutaj:
🟡 Facebook:
🟡 Instagram:
🟡 Twitter:

#najwazniejszewybory #wybory2023 #polityka

żródło

20 KOMENTARZE

  1. Z szacunkiem to wy powinniscie drodzy redaktorzy podchodzic do rozmowcy. Nie dziwie sie ze nikt nie chce udzielac wywiadow jak prowadzaca/prowadzacy atakuja slownie, przekrzykuja rozmowce I pokazuja zupelny brak szacunku. Mam nadzieje ze takie osoby w przyszlosci nie beda mialy swojego miejsca w telewizji I wtedy moze wroce do Polski. Polsce to nic nie pomoze jak chamstwo wyplywa z telewizji I nie ma zadnych autorytetow, a dzieci ucza sie od takich osob jak wy. Pozdrawiam

  2. Prowadząca nie dość że irytuje sposobem prowadzenia wywiadów to teraz dokłada jeszcze "exit pule". Ja wiem że może nie znać angielskiego, może biegle porozumiewa się po rosyjsku czy francusku ale na Swaroga, sprawdzenie jak się to czyta poprawnie zajmuje 10 sekund. Bosak użył poprawnej formie na początku a ta cały wywiad pule i pule. Zrzućcie się tam Pani Redaktor w redakcji na słownik, niech sobie sprawdzi różnicę między "poll" a "pool".

  3. prawie dostaliście mój głos, prawie dostaliście być może miliony głosów, powiedział Pan, że jesteście rozsądnymi ludzmi, nowoczesnymi, a poza tym, że próbujecie rozwiązać problemy podatków itp to też naruszyliście coś czego nie powinniście – aborcji, prawa kobiet, w ogólnym rozumowaniu wolności.

  4. Lewacka funkcjonariuszka dryluje Bosaka tylko pod kątem wylewania pomyj na PiS i Konfederację. Bosak powinien kierować na horyzonty zdrajców z PO PSL i reszty lewackiej V kolumny. Bo jej zadanie to jazda po prawicy i konserwatystów i Bosak dał się jej narracji. Takie redakcje mają ZADANIE wykorzystać rozmówcę do ZNISZCZENIE prawicy.

spot_img