Janusz Korwin-Mikke o Mentzenie: „Nawet za Stalina tego nie było! Zawiodłem się!…

✅ Janusz Korwin-Mikke o Mentzenie: „Nawet za Stalina tego nie było! Zawiodłem się!”

1. Zachowuje się jak jakiś współpracownik tajnych służb. Nie dość, że położył wynik wyborczy dla całej Konfy, to teraz próbuje jeszcze dołować Konfederację post factum. Czyżby jego celem było, by Konfederacja w tych wyborach znalazła się pod progiem wyborczym? Było blisko. Może chodzi już o następne i taki cel? Jedyna partia zdroworozsądkowa w opozycji, która przetrwała do kolejnej kadencji i urosła w siłę, to naprawdę postkomunistom może sie nie podobać.