JANUSZ KORWIN-MIKKE [NA ŻYWO] KONFEDERACJA GO ZDRADZIŁA?!

Podobne

Udostępnij

🔔 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ 🔔
🟡 Wynik Janusza Korwina-Mikke to czerwona kartka od wyborców, jest w tym coś symbolicznego, że po negatywnych wypowiedziach o kobietach, kobieta przeskakuje go, jeśli chodzi o wynik wyborczy – powiedział we wtorek w RMF FM jeden z liderów Konfederacji Krzysztof Bosak. Negatywnych słów pod adresem Korwina, nie szczędził także Przemysław Wipler.
Już o 10:00 na łamach kanału Goniec, Janusz Korwin-Mikke skomentuje wojnę w Konfederacji.
➡ Czytaj więcej:
🎤 Goniec – to kanał informacyjno-publicystyczny. U nas zobaczysz: newsy, wywiady, sondy uliczne oraz bezkompromisowe reportaże – materiał „Iwona Wieczorek – ujawniamy całą prawdę” wyświetlono ponad 300 tys. razy!
📹 Na kanale Gońca obejrzysz także serię sond ulicznych „Pytamy zwykłych ludzi”. To głos i problemy zwykłych Polaków są dla nas najważniejsze!
👓 Wydarzenia, polityka, gospodarka, Sejm, newsy, debaty, konferencje, relacje na żywo, unikatowe shorts w tych tematach czujemy się najlepiej! 💥
🌎 Wywiady z najbardziej znanymi postaciami polskiej sceny politycznej. Od Platformy Obywatelskiej, Lewicy, PiS, po Konfederację. Tylko u nas doszło do wyjątkowej debaty Antoniego Macierewicza z Krzysztofem Bosakiem. Mówimy jak jest. Goniec ma jeden cel – „Gonimy za prawdą”.

Nasze strony w Internecie:
🌎
🟦 Facebook –
📸 Tik toku –

🔴 Nasze kanały:
Goniec –
Świat Gwiazd –
Rolnik Info –
Goniec Fight –
LOLmania –

#wybory #januszkorwinmikke #konfederacja

żródło

spot_img