Jako #Konfederacja od początku stajemy naprzeciwko partii systemowych, które uwłaszczyły się na naszym państwie, łupią Polaków kolejnymi podatkami, kolekcjonują afery i udają, że przeprowadzają jakieś zmiany. W rzeczywistości od lat wszystko dzieje się zgodnie z zasadą: „jak wiele musi się zmienić, żeby nie zmieniło się nic.”
Brak jakichkolwiek systemowych reform, upadająca ochrona zdrowia, coraz większe zadłużenie, kolejne podwyżki podatków, niskie zarobki, wysokie opłaty i szalejący wzrosty cen… Miejsce odpowiedzialnych za to partii jest na śmietniku historii!
Z drugiej strony jesteśmy my – propolska Konfederacja, jedyne ugrupowanie antysystemowe. Pragniemy doprowadzić do odważnych, zdecydowanych reform, które pozwolą Polakom godnie żyć, bogacić się i rozwijać w sprawiedliwym państwie. Czas wywrócić im ten stolik, przy którym wygodnie siedzą od ponad 30 lat, obniżyć podatki, pozwolić ludziom więcej zarabiać dzięki własnej pracy, wprowadzić wolność gospodarczą i uwolnić wielki potencjał Polaków!

#TakChcemyŻyć!
✅ Proste i niskie podatki
✅ Dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców
✅ Mieszkania tańsze o 30 proc.
✅ Gotówka chroniona Konstytucją