Jako Klub Konfederacji chcemy się odnieść do najnowszych pomysłów minister Nowackiej, pomysłów na naprawę – lub inni mogą uznać, że na zepsucie polskiej edukacji – a szumnie krąży to w mediach pod hasłem zakazu prac domowych.

W pierwszej kolejności trzeba powiedzieć, że nie mamy do czynienia z pomysłem, który byłby jakkolwiek przemyślany! Wystarczy uważnie słuchać tego, co mówi pani minister i inni politycy Platformy, tacy jak Donald Tusk, czy szef klubu poselskiego Platformy pan poseł Konwiński, by zobaczyć, że każdy z nich mówi co innego! Jest to jasny znak, że mamy do czynienia z nieprzemyślaną polityką, a nie z jakąkolwiek dojrzałą i wypracowywaną przez lata, miesiące czy choćby tygodnie reformą.

1 KOMENTARZ