Jako kandydat na posła, pragnę złożyć obietnicę wyborczą dotyczącą ochrony wolności obywateli przed uzależnieniem ich dochodów od widzimisię rządu i urzędników. Socjalistyczne systemy transferowe prowadzą do prowadzenia ludzi do niewolnictwa. Politycy wpadają na pomysł, aby transfery uzależnić od określonych działań, jak np. szczepienie dzieci lub wybór określonej szkoły dla nich. To prowadzi do uzależnienia ludzi od decyzji rządu, a ich dochody zostają uzależnione od polityki rządowej.

Dlatego chcę podjąć działania na rzecz ochrony wolności obywatelskich i godności ludzkiej poprzez promowanie idei, że człowiek powinien żyć ze swojej pracy, a nie z pieniędzy zrabowanych przez rząd i przyznawanych mu po uznaniu np. spełnienia określonych warunków. Godne życie polega na możliwości życia z pracy oraz własnej odpowiedzialności za swoje życie i prace.

Pragnę zapewnić, że w momencie zostania posłem, będę dążył do wprowadzenia rozwiązań, które ochronią nasze dochody przed wszelkimi rządowymi zachciankami. Bogactwo rodzin polskich nie bierze się z tego, że rząd daje pieniądze, które najpierw ukradnie. Bierze się z pracy i zaangażowania tych rodzin. Z przykładów krajów spoza Europy wynika, że najskuteczniejszym sposobem na zwiększenie dochodów ludzi jest stworzenie sprzyjającego klimatu dla ich rozwoju. Tego dokonuje się poprzez zmniejszenie podatków, ulgi w inwestycjach, eliminację biurokracji. To są sposoby, które naprawdę przyczyniają się do wzrostu bogactwa i dobrobytu społeczeństwa.

Dlatego pragnę na tym właśnie skupić swoją uwagę, aby politycy rządu nie mogli decydować o naszych dochodach i byśmy mieli możliwość rozwijania się na własnych zasadach i za swoje pieniądze.

~~~

Zbliżają się wybory! Jeśli podoba Ci się moja działalność publiczna, serdecznie zapraszam Cię do wsparcia mojej kampanii wyborczej. Jest wiele sposobów, w jakie możesz pomóc, a szczegóły znajdziesz na stronie: www.jacekwilk.com

Twoje wsparcie będzie niezwykle cenne i pozwoli na jeszcze skuteczniejsze działanie na rzecz naszej wspólnej sprawy.

1. ULTIMATUM SUWERENA.

MY PODATNICY Rzeczypospolitej Polskiej (a jest NAS – według GUS z 2017 roku – liczba ponad 13 milionów) pragniemy wyrazić swoją opinię na temat łupienia NAS podatkami przez państwo. Uważamy, że NASZ los niewiele różni się od rzymskiego niewolnika i to NAM się nie podoba:
    MY PODATNICY Rzeczypospolitej Polskiej utrzymujemy: wojsko, policję, urzędników, płacimy na ochronę zdrowia i edukację, zapewniamy temu krajowi istnienie i rozwój.
    Dlatego ośmielamy się zwrócić do WSZYSTKICH kandydatów na posłów i senatorów z pokorną prośbą.
    Prosimy dopisać do NASZEJ Konstytucji następujące zdanie:

Czynne prawo wyborcze w wyborach ogólnokrajowych mają wszyscy obywatele – z wyjątkiem:
    a) nieletnich
    b) przebywających w więzieniach i zakładach psychiatrycznych
    c) będących na posadach państwowych (w tym: wszystkich służb mundurowych)
    d) pobierających od państwa zasiłki.

Liczymy na pozytywne rozpatrzenie NASZEJ prośby do końca bieżącego roku.
    Jeśli NASZA pokorna prośba pozostanie bez echa, to i Wasze prośby o płacenie podatków: ZUS, PIT, CIT, VAT, składki zdrowotnej i pozostałych 94 podatków także pozostaną bez odpowiedzi.
    Już teraz czynimy zapasy gotówki na ewentualne „trudne czasy”, bo zamierzamy wstrzymać się z płatnościami aż do skutku z troski nie tylko o siebie, ale i o przyszłość Ojczyzny i jej obywateli.

Suweren – PODATNIK.

PODPISZ I PODAJ DALEJ.