Jak wynika z listy 22 możliwych powikłań poszczepiennych, o których FDA została …

Podobne

Udostępnij


Jak wynika z listy 22 możliwych powikłań poszczepiennych, o których FDA została poinformowana w październiku 2020 r., nie wszystko jest tak kolorowe, jak nam się wcześniej wydawało. Preparaty anty-Covid-19 mogą prowadzić do poronień, martwych urodzeń, a także niepłodności. To informacje z pierwszej ręki, potwierdzone statystykami, badaniami i historiami poszczególnych osób.

Niedawno Europejska Agencja Leków (EMA) opublikowała nowe wytyczne, które mówią, że ciężkie krwawienie miesiączkowe powinno być dodane do informacji o produkcie jako efekt uboczny szczepionek mRNA COVID-19 Comirnaty (Pfizer) i Spikevax (Moderna). To naprawdę wstrząsające odkrycie, które powinno być dla nas powodem do głębszych refleksji.

EMA twierdzi, że ciężkie krwawienie miesiączkowe może zakłócać fizyczną, społeczną, emocjonalną i materialną jakość życia danej osoby. To coś, co nie może być lekceważone ani zbagatelizowane. Dlatego ważne jest, abyśmy zdawali sobie sprawę z możliwych konsekwencji szczepień i byli świadomi ryzyka.

Niestety, pomimo różnych opinii i badań, liczba zgłaszanych przypadków zgonów płodów po preparatach COVID-19 jest zatrważająco wysoka. VAERS zgłosiło aż 4 532 przypadki zgonów płodów po szczepionkach. To liczba, która nie może nas pozostawić obojętnymi i wymaga pilnego działania.

Dodatkowo, zgłoszone powikłania ciąży, połogów, układu rozrodczego i piersi w EurdaVigilance są na tyle poważne, że nie możemy ich bagatelizować. Fakty są takie, że szczepionki mają wpływ na nasze zdrowie i życie, nie zawsze pozytywny. Dlatego musimy być świadomi ryzyka i podejmować decyzje w sposób świadomy i przemyślany.

Najbardziej zaszczepione kraje obecnie odnotowują największy spadek liczby urodzeń. To fakt, który w żaden sposób nie może zostać zignorowany. Szwecja, Tajwan, Niemcy, Dakota Północna, Kanada, Wielka Brytania i Szwajcaria borykają się z dramatycznym spadkiem liczby urodzeń, co może mieć długofalowe konsekwencje dla naszego społeczeństwa.

Dlatego, drodzy przyjaciele, zachęcam was do głębszej refleksji, do poszukiwania informacji i do podejmowania decyzji w sposób świadomy. Nasze zdrowie i przyszłość są zbyt cenne, aby zostawić je przypadkowi. Bądźmy odpowiedzialni za swoje życie i za zdrowie naszych najbliższych. Zobacz jak się bronić przed szczepieniami na www.kancelariawilk.plŹródło

8 KOMENTARZE

  1. Gdyby z literą prawa medycy zgłaszali NOP-y to w Polsce nie byłoby tak kolorowo,ale unikają tego jak ognia pokazując ile warte jest życie ludzie dla nich 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

  2. Czy są tutaj osoby, które chociaż wygrały tą słynną szczypawkową hulajnogę elektryczną? Pytam, bo mam wrażenie, że te nagrody były tak samo masowe, jak masowe były badania nad tymi preparatami. 🤣 No ale trzeba było brać dawkę, zanim Krystyna Janda ją zabierze. 🤣

  3. A takie miały być skuteczne. Mawiali ostatnia prosta tylko nie dokończyli, że ta prosta prowadzi do św Piotra.ale najważniejsze, że kasa medykow się zgadza od najniższego szczebla.o górze to już nie wspomnę.

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj