Jak wyglądają sukcesy polskiego rządu? Wykład Krzysztofa Bosaka w Siedlcach

Siedlce dziękujemy za świetne spotkanie! W doskonałej atmosferze rozpoczynamy serię spotkań w całej Polsce w ramach kampanii samorządowej! Oficjalnie ogłosiliśmy, że kandydatem Konfederacji i Bezpartyjnych Samorządowców na prezydenta Siedlec jest nasz poseł Krzysztof Mulawa!
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów:

#Konfederacja #KrzysztofBosak #Siedlce
————-
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy, zachęcaj do głosowania na Konfederację i pomóż nam rozbić „bandę czworga” z PiS, KO, Lewicy i PSL!

Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥

Jak wyglądają sukcesy polskiego rządu? Wykład Krzysztofa Bosaka w Siedlcach

1. Dobra tępe pizdy 😆 czas na objaw mądrości😂 Jak działą globalna ekonomia ? bo tepe szczury z konfy albo nie wiecie albo udajecie 😆 światem ogólnie rządzi zasada "zachowania energii"😆 Polska rocznie wysyła artykuły do niemiec o wartości ponad 600 MLD zł 😆 co oznacza ze niemiaszki moga na dupie siedzieć i się paść bo polaczki robote robią 😆 a ze stosunek euro do zł jest 4 : 1 to się nigdy nie zmieni 😆 Wiec czy export tak naprewde to jest zdrowy ? 😆 NIE WEM zapytajcie chińczyków co jebią za cały swiat 😂😂😂 a że naprodukowali murzynów w Afryce już 2 miliardy to wiadomo kto bedzie następny do jebaczki. 😆😆😆

2. Kochani nie jestem za tym rzadem ale dosc klotni bo komus zależy na tym zeby w polsce wrzalo ,byl zamet ,nie pozwulmy na to…musimy naciskac na wszystkie ugrupowania …a raczej na jedno …bo to fikcja ze jest wiele ugrupowań…ale naciskajmy na nygusow rzadzacych zeby polske uzbroic i zapewnic spoleczenstwu bezpieczenstwo …bo ruski ostrzy zeby nie daruje a rzadzacy i cala ta banda jak coś to wyjada bo domy maja za granica a biedne spoleczenstwi zostanie same….dosc juz awantur niech biora sie do roboty naciskajmy….

3. Szczęść Boże ⛪❤️⛪❤️⛪❤️🇵🇱🇵🇱🇵🇱
    Powinniśmy postawić mur na granicy Polsko-ukrainsliej przez małe "u"!!!😁
    Ameryka zniszczy Polskę 🇵🇱 unia europejska to zło musimy wyjść z uni, bo jak nie to będzie zagląda Polski!
    Masz dobry sąsiad to Białoruś i Rosja powinniśmy się ich trzymać, a nie uni i ameryki największych bandytów świata.
    Rosja jedynie może nam pomóc ❤️ tylko nasi rządzący chcą nas sklecić!
    Niech Hołownia idzie na wojnę, ze swoją Rodziną i politykami, a ludziom pozwolą normalnie żyć!!!!
    I gdzie tu wolność człowieka?!
    A tak dużo mówią o wolności, ale chyba swojej(rząd) bo jakby była wojna, to wyślą nas normalnych ludzi, a oni uciekną pierwsi i będą rozkazy nam wydawać żebyśmy oddawali życię, za amerykę i ukrainę( banderowców)
    Niech żyje Polska 🇵🇱❤️ i wolność Polaków 🇵🇱❤️
    Pozdrowienia dla naszych sąsiadów Rosjan i Białorusinów🇵🇱❤️
    Przepraszam za nasz niepolski rząd