Jak pięknie się zrobiło! Czuć w powietrzu, że lato się zbliża. Można posiedzieć …

Podobne

Udostępnij


Jak pięknie się zrobiło! Czuć w powietrzu, że lato się zbliża. Można posiedzieć w ogrodzie, posłuchać śpiewu ptaków, zrobić grilla, nacieszyć się słońcem. Ludzie spacerują ulicami miast, siedzą w ogródkach, snują już plany wakacyjne, uśmiechają się. Wszędzie to samo. W miastach, miasteczkach i na wsiach. W górach i nad Bałtykiem. Nad jeziorami i wzdłuż rzek. Tłumy uśmiechniętych, zadowolonych z życia ludzi. Na pewno to też wszyscy widzicie, na pewno to czujecie, tak jak ja. Ja na dłoni czuję dreszcz, moje oczy błyszczą też, Polska cała uśmiechnięta!

Ursula von der Leyen też to poczuła. Dlatego Unia Europejska zaprzestała dzisiaj procedurę z art. 7., zmierzającej do zawieszenia praw Polski w UE! Cieszmy się wszyscy jeszcze bardziej! Nasza radość i pogoda ducha dotarły aż do Brukseli, gdzie Ursula von der Leyen uznała, że w kraju niepraworządnym tyle uśmiechu, to by na pewno nie było. Stąd wszystkie zarzuty do polskiej praworządności, po długich i smutnych sześciu latach należy oddalić! Tak, praworządność została w Polsce przywrócona. To przecież widać na pierwszy rzut oka. Wystarczy spojrzeć na te uśmiechy, na tę radość niczym niezmąconą, na brak trosk, bijący z każdego spojrzenia. Radosne pląsy, figle, tańce. Tak wygląda praworządny kraj!

Że to na pewno nie tak? Że bzdury piszę? To co innego zmieniło się w Polsce, jak nie atmosfera? Żadna ustawa, nawet dosyć odległa od naszych problemów z praworządnością, w najmniejszym stopniu się nie zmieniła. Prawo mamy to samo, tylko problemów więcej, bo do rozwalonego wcześniej sądownictwa, nowy rząd dołożył rozwalenie prokuratury. Musiało chodzić o atmosferę, pogodę, o te uśmiechy na twarzach, bo przecież na pewno nie mogło chodzić tylko o to, że rząd się w Polsce zmienił! Unia Europejska by przecież nigdy czegoś takiego nie zrobiła! Za samo pomyślenie takiej strasznej rzeczy, należy wysyłać pozwy, karać, zamykać, traktować drani dokładnie tak samo, jak tych sugerujących, że Kierwiński coś wypił. Oduczą się jedni i drudzy marudzenia, niszczenia dobrej zabawy, gromienia uśmiechów dzieci.

Uśmiechajmy się więc wszyscy dalej, cieszmy się, nie zadawajmy pytań i nie miejmy wątpliwości, to kto wie, jakie jeszcze dobrodziejstwa Ursula von der Leyen i Donald Tusk z Brukseli nam tu przyślą!Źródło

35 KOMENTARZE

  1. Mentzen i Bosak to Moc uzdrawiania kraju trzeba tylko stolik KOMUCHÓW wywrócić układ OKRĄGŁEGO STOŁU r…….bać , Jesteśmy Śilnym Narodem z Niemieckimi mediami to Ci trochę głupsi i naiwni mają nie łykać jak Pelikany , by pozwolić Zdrajcom Rządzić.
    Sławek masz potęcjał zorganizuj jak D.Trump prawicowe media Truth Social jest przykładem tego by Prawda docierała jak najszerzej do Ludzi a nie papka bull shitu z Niemiec i Ex Komuchów przy Korytach Układowych .
    Niech Moc będzie z Prawdą i dla Polaków .

  2. Zmieniło się tyle że dalej będziemy uzależnieni od kapitału niemieckiego, od prądu, gazu i innych złóż, od lotów dalekodystansowych, od braku prawdziwego cargo lotniczego 🙂
    Czyli dalej będziemy niesamowystarczalni 🙂

  3. Ja wiem, jakie dobrodziejstwa na pewno zaoferują nam vdL i tusk. Jeszcze więcej wszelkich podatków i biurokracji, czyli barier dla zwykłego obywatela. Najgorsze, że połowa Polaków będzie się jeszcze cieszyła.

  4. To ja Panu powiem Panie Prezesie co sie zmienilo- ogloszono ze CPK to moze pozniej. Uwalone zostalo CPK, uwalona zostanie elektrownia atomowa. Problemy Niemiec zostaly rozwiazane za pomocą premiera. I znowu jestesmy fajni, znowu beda klepac po plecach. Tylko co z nami wszystkimi?

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj