JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ UNIA EUROPEJSKA PO WYBORACH? Prof. Grosse: Nic się nie zmieni!

Przed nami najważniejsze wybory, określane przez polityków jako “kolejne najważniejsze wybory”. Pytanie, czy rzeczywiście te wybory są najważniejsze – bo jeżeli patrzy się na to ile osób zamierza oddać swój głos, to tego nie widać. Szacuje się, że frekwencja nie będzie powalała. Czy wybory europejskie w ogóle obchodzą Polaków? Po co nam Parlament Europejski? Co mówią sondaże? O tym rozmawiali europeista z Uniwersytetu Warszawskiego prof. Tomasz Grzegorz Grosse i socjolog oraz analityk z zakresu preferencji społeczno-politycznych Marcin Palade.

Zobacz więcej:

🎙Posłuchaj PODCASTU Express Biedrzyckiej
Spotify:
Apple:
Google:

Chcesz być na bieżąco?

🔔 SUBSKRYBUJ nasze kanały:
👈 SUPER EXPRESS
👈 SUPER RING
👈 SUPER EXPRESS 2
👈 SUPER EXPRESS SPORT
👈 KOLOSEUM
👈 ROZRYWKA
👈 NIEZAPOMNIANI
👈 ANDRZEJ KOSTYRA

Zaobserwuj nas również tutaj:
🟡 Facebook:
🟡 Instagram:
🟡 Twitter:

#eurowybory #PiS #PO #Kaczyński #Tusk #Konfederacja #TrzeciaDroga

#JAK #BĘDZIE #WYGLĄDAĆ #UNIA #EUROPEJSKA #WYBORACH #Prof #Grosse #Nic #się #nie #zmieni

1. Trochę panowie kłamią przecież ma znaczenie jakie partie maja przewagę w Europarlamencie. Chcą zniechęcić do pójścia na wybory, nie chcą żeby się coś zmieniło. Polska oddala decyzyjnosc Uni, więc mówienie że ważniejsze są wybory krajowe jest kłamstwem. Te wybory są bardzo ważnymi wyborami trzeba iść i odsunąć lewicę od władzy.

2. wydarzenia związane z tragicznym zgonem żołnierza i aresztowaniem innych żołnierzy, oficjalne wystąpienia i oświadczenia 'oficjeli' świadczą ze osoby które występują jako ministrowie rządu to są właściwie tylko 'KUKIELKI' a decyzje podejmowane są za ich plecami PRZEZ LUDZI Z CIENIA – KIM SA CI LUDZIE
    PANIE PREZYDENCIE – PROSZE NATYCHMIAST UJAWNIC ANEKS DO RAPORTU O LIKWIDACJI WSI – może nie jest jeszcze za późno.