Jacek Wilk: Mam przyjemność oficjalnie ogłosić swój start w wyborach do Parlamentu Europejskiego jako lider łódzkiej listy Konfederacji pod hasłem NAJPIERW POLSKA! #1PL

W niepewnych czasach politycznej głupoty, gdzie obłąkany rząd dokonuje zdrady polskiej racji stanu, gdzie politycy karmią nas poprawnym politycznie bełkotem, gdzie Zielony Ład niszczy polskie rolnictwo – zobowiązuję się zawsze stawiać interesy Polski oraz Polaków na pierwszym miejscu.

W podejmowanych decyzjach politycznych, gospodarczych, czy społecznych należy kierować się przede wszystkim dobrem naszego kraju i jego obywateli. „Najpierw Polska” to postawa patriotyczna, której celem jest obrona suwerenności i niezależności naszego państwa, dbałość o rozwój gospodarczy, promowanie polskich przedsiębiorstw oraz troska o dobrobyt obywateli.

W ramach kampanii „Najpierw Polska” będę dążył do promowania polskich, prawdziwie europejskich (nie-unijnych) wartości, wspierania polskiej gospodarki, broniąc naszych tradycji i suwerenności.

Zapraszam Państwa do wspólnego działania, abyśmy razem mogli reprezentować interesy Polski w Parlamencie Europejskim. 9 czerwca stawiamy Polskę na pierwszym miejscu.

„[…] Nie damy miana Polski zgnieść
Nie pójdziem żywo w trumnę
Na Polski imię, na jej cześć
Podnosi czoła dumne.
Odzyska ziemi dziadów wnuk!
Tak nam dopomóż Bóg!”

Jacek Wilk

1. Znając życie,skoczyło Konfederacji poparcie do 14 %,więc mam przeczucie graniczące z pewnością,że już odpowiednie krety POPIS-owskie w Konfederacji szykują jakieś gówno,żeby w ostatniej chwili je odpalić,jak 5 lat temu ustawa 54,czy w ubiegłym roku gwarancja bezkarności i ochrony prawnej dla złodziei.Bo a nuż trzeba by było wziąć odpowiedzialność za Polskę?A tak tylko ciepła posadka dla kierownictwa Konfederacji i można leżeć 4 lata z antenką w górze.