„Izrael prowadzi wojnę w sposób bardzo cywilizowany dlatego, że wysłał tam żołni…

Podobne

Udostępnij


„Izrael prowadzi wojnę w sposób bardzo cywilizowany dlatego, że wysłał tam żołnierzy, dlatego tak dużo żołnierzy izraelskich zginęło”

Czy to wypowiedź izraelskiego ambasadora?

Nie, to wypowiedź polskiego wiceministra spraw zagranicznych Władysława Teofila Bartoszewskiego.

Po raz kolejny widzimy rozjechanie się ministra i wiceministrów w sposobie komentowania wydarzeń, czyli po prostu brak wspólnej linii i profesjonalizmu. To jest kolejny element złej kontynuacji, którą widzimy między rządami PiS i PO. Zbyt wielu oryginalnych polityków w kierownictwie MSZ wpływa negatywnie na jakość dyplomacji.Źródło

17 KOMENTARZE

  1. Nie mogę tylko pojąć, skąd takie oddanie polskich polityków wobec Izraela. Mówimy o kraju bogatym i silnym, ale małym i oddalonym od Polski, który z pewnością nie zasługuje na aż tyle miejsca w debacie, jakie mu poświęcacie.

  2. Panie marszałku , ale nikt mi nie zabroni wchodzić do urzędu z różańcem czy krzyżem do urzędu, jak w urzędzie nie będzie to przyjdę z własnym symbolem religijnym, pozdrawiam serdecznie życzę zdrowia i sukcesów

  3. Co najlepsze nigdy tak nie będzie bo nasz rząd nie jest polski tylko polskojęzyczny , tu bez mocnego ruchu nic się nie zmieni, żadne wybory pseudo demokratyczne i inne cuda wianki. Polska ma być polska a by była polska, prawda musi być głoszona, a nie propaganda prosyjonisryczna czy projudaistyczna. Chcą palić świece chanukowe niech palą, lecz nie w Polsce . Mogą na Ukrainie, w Kanadzie ,Niemczech czy też w stanach . To symbol mordu nic innego. Wystarczy sobie przypomnieć jak wyglądają obrzędy tego zbrodniczego satanistycznego klanu . Oni sami nawzajem by się pozabijali gdyby innych narodów nie było.

  4. A ojciec Teofila niespodziewanie szybko został zwolniony z obozu w Oświęcimiu, bo kolaborował. Mało tego, prawdopodobnie dopuścił do skazania ludzi z podziemia. Także tego, taki ojciec taki syn…Żadni autoryteci.

  5. Nie chciałbym się czepiać ani wyjść na rusofoba, ale Putin chyba też wysyła żołnierzy do walki i nikt nie nazywa tego cywlizowanym sposobem prowadzenia wojny…. troszkę śmierdzi to hipokryzją…

  6. Izrael jest największym państwem terrorystycznym na świecie. Nikt tak jak syjoniści nie potrafi zabijać niewinne dzieci i kobiety. Przebili wszystkie możliwe granicę człowieczeństwa, jako polski naród powinniśmy ambasadora wykopać z naszego kraju, stosunki dyplomatyczne zerwać całkowicie i niepodważalnie uznać Palestynę za kraj okupowany przez zbrodniarzy wojennych. Określenie antysemityzm czy antysyjonizm powinniśmy wyrzucić do kosza.

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj