Instrukcja powstania przeciwko szkodliwym wariactwom z Brukseli, które popierane…

Podobne

Udostępnij


Instrukcja powstania przeciwko szkodliwym wariactwom z Brukseli, które popierane są przez wszystkie partie systemowe! Sprzedają naszą suwerenność, pozwalają uderzać w Polaków absurdalnymi i antygospodarczymi dyrektywami, które hamują nasz rozwój i ograniczają naszą wolność. Idziemy do Parlamentu Europejskiego, żeby to zatrzymać!
#ChcemyŻyćNormalnie

Zapraszajcie znajomych do obserwowania naszego profilu, udostępniajcie nasze treści, musimy przebijać się przez propagandowy mur głównych mediów! Mamy ponad 694 tysiące obserwujących, jesteśmy największym profilem partii politycznej w Polsce, ale musi być nas jeszcze więcej!

POLSKA RACJA – #Konfederacja!🇵🇱Źródło

3 KOMENTARZE

  1. Wikipedia: „Suwerenność – zdolność do samodzielnego, niezależnego od innych podmiotów, sprawowania władzy politycznej nad określonym terytorium, grupą osób lub samym sobą. Suwerenność państwa obejmuje niezależność w sprawach wewnętrznych i zewnętrznych.” Żadnego państwa na to nie stać. Zawsze są jakieś uzależnienia, sojusze, porozumienia. Tylko my jako naród mamy jakąś fobie na ten temat. Jak już nie wiemy czym przyciągnąć wyborców, to wrzucamy w to walkę o suwerenność. Pytanie, co robią u nas obce wojska?

spot_img